Skocz do zawartości
adjar

Brak dźwięku z różnych źródeł a sterownik karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem posiadaczem zestawu Dig Drum oraz modułu Alesis Trigger io pracującego na zintegrowanej karcie muzycznej wraz ze sterownikami asio4all. Latencja jest na poziomie 10 ms.

Moje pytanie brzmi jak zrobić aby dźwięk był słyszalny z dwóch źródeł naraz.

Po uruchomieniu ezdrummera brak dźwięku np. z playera, co uniemożliwia granie z podkładem.Kiedy odinstaluje sterownik asio4all mogę uruchomić jakiś program podkład ale latencja wzrasta do 90.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W danym programie z którego puszczasz muzykę również musisz ustawić asio jako główny sterownik dźwięku niestety niektóre pogramy nie chca z nim współpracować. Ja robię to tak że odpalam program do nagrywania tam wrzucam muzykę do której chce pograć i uruchamiam ezdrummera jako vst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem foobar 2000 zmieniłem w nim sterownik na asio4all ale kiedy go odpalam wyłącza się dźwięk w Ezdrummer.

W reaper mam to samo, nie pomogła też karta m-audio fast track.

Dodam że kiedy uruchomione są dwa programy na jednym z dwóch okienek od asio4all odznaczone czerwonym krzyżykiem jest jedno wyjście audio słuchawki/głośniki.

Może podasz jakiś program że ścieżką dostępu gdzie co ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...