Skocz do zawartości
rafall93

PEARL VISION SST BIRCH - TAMA SUPERSTAR CUSTOM - MAPEX M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad zmianą perkusji i tak jak w temacie mam dylemat nad 3 zestawami,

PEARL VISION SST BIRCH - TAMA SUPERSTAR CUSTOM - MAPEX M. Wszystkie o wymiarach 12, 13, 16. Gram ciężką muzę i zależy mi na brzmieniu bez wysokich przydzwięków, które idzie nisko nastroić. Niestety YT nie jest zbyt obiektywny, więc zdaję się na Wasze doświadczenie. Co sądzicie o tych bębnach i co byście wybrali?

Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech raczej pearl. yt nie jest obiektywny bo:

a) mnostwo, jak wiekszosc, ludzi nie potrafi nastroic bebnow

b) nie uzywaja tych samych naciagow

c) -"- mikrofonow

d) warunkow (to samo studio)

 

stad roznice. o pearl vision , superstarze czy emce znajdziesz tu sporo wypowiedzi.

z tej trojki dla mnie pearl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

 

PEARL VISION SST BIRCH -.

 

 

A czy to nie jest po prostu Pearl vision vb? Jesli dobrze kojarze, metoda ,,sst'' to sposob wykonania korpusów, a nie model, model to vb, mimo ze w nazwach przy modelach (wlasnie z tego powodu ) jest to podobno zaznaczone. Mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles1514@ Prawdę mówiąc, to nie mam pojęcia jak nazywa się konkretnie model. Szukałem tego modelu na google i faktycznie nie wiele wyskakuje o tym, więc możliwe, że jest to model VB. Znalazłem taką nazwę na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jestem w posiadaniu opisanego pearla. Bębny na fabrycznych naciągach brzmią całkiem dobrze, szczególnie centrala, szeroki zakres strojenia. Sam stroję bębny dość nisko i na evansach G2 clear na tomach dla mnie rewelka. Za bardzo dobre pieniądze możesz wyrwać używany zestaw w dobrym stanie jak mi się to udało. W skrócie jestem bardzo zadowolony. Spokojnie z tymi garami można wejść do studia, bo i na "sucho" brzmienie jest bardzo przyjemne. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...