Skocz do zawartości
rafall93

PEARL SESSION ELITE - PEARL BLX Brich - Pearl Vision sst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wciąż mam dylemat nad zmianą perkusji. Gram na Gretsch Catalina maple ale kompletnie mi ta perkusja nie leży, dużo wysokich przydzwięków i nie stroi nisko, stąd chęć zmiany na coś innego. Tak jak podane modele w tytule Pearl Vision sst - 22x20 12, 13, 16x17 fajne wymiary do ciężkiej muzy i cena 1600 zł bardzo mnie przekonują ale chciałbym też zrobić krok do przodu z jakością bębnów stąd zastanowienie nad PEARL SESSION ELITE 2500zł - PEARL BLX Brich 3300zł Możecie coś mi o tym powiedzieć albo polecić do 4000zł?? Mam już mętlik. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci tylko, że z tych zestawów najwyższa półka wydaję się być BLX

 

Sam się nad nimi zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a stosunek jakości do ceny? Może coś więcej o tych bebnach. Chętnie bym wziął sst ponieważ jestem ciekaw drewna brich i wiekszych bębnów. Ale nie wiem czy nie jest to niska półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, powiem Ci, ze nie brzmi Ci, bo zle stroisz. pisze to bo pewnie rozczarujesz sie kazdym innym zestawem...

ewentualnie oczekujesz ze maly bebenek zabrzmi jak wielki tom. nie, tak nie bedzie nigdy. maly bebenek 10" brzmi wysoko, 14" nizej a 18" tom ma duzy dol.

catalina to dobre bebny i da sie je ladnie nisko nastroic. bez wysokich przydzwiekow. brzoza (blx) ma wiecej gory niz klonowa catalina. oczywiscie nie ma co porywnywac cataliny do blx - nie ta klasa. jesli masz okazje - kupowalbym blx. albo seszyna. i to i to fajne bebny.

vision to taka catalina w klasie bebnow brzozowych.

pozdr.

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...