Skocz do zawartości
Seeal

Problem z wyborem werbla.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Od niedawna jestem nieszczęśliwym perkusistą, nie posiadającym werbla. Na plus jest to, że planuje go kupić. No i właśnie, tu zaczynają się schody.

 

Planowałem kupić jakiegoś drewniaka. Na początku miała to być Tama S.L.P. Power Maple (już nie produkowana, ale może się gdzieś jeszcze uda dorwać). Potem z tej samej serii G Walnut. Ostatnio zwróciłem również uwagę na Mapexa Black Panther Traditional Maple (nie wiem jak z dostępnością). Żeby było jeszcze łatwiej, znajomy zaproponował mi werbelek Pearl Sensitone Premium Maple i już zupełnie zgłupiałem.

 

Od werbla oczekiwałbym uniwersalności z zastrzeżeniem, że do grania jazzu i metalu mnie nie ciągnie. Interesują mnie najbardziej klimaty około rockowe.

 

Zależy mi na umiarkowanej długości wybrzmienia, "mokrego mlaśnięcia", ciepłego, otwartego dźwięku, ale nie zamulonego.

Jeżeli chodzi o głębokość to nic poniżej 6 cali.

 

Nie upieram się przy drewnie, ale ostatnio pogoniłem Sensitone ze stali nierdzewnej i chciałbym coś zmienić.

 

Ktoś z Was mógłby mi rozjaśnić w głowie i napisać coś na temat w/w werbli?

A może jakiś inny pomysł?

 

Budżet to około 1500 zł.

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...