Jump to content
arti

Ebay

Recommended Posts

Heh jak bym zamówił w takim razie beczki to wysylanie ich w częściach by wyniosło więcej niż opłacenie tego cła ;) Z resztą co ja im powiem...że centrala starclassica kosztuje 50$ ?? :D

Kurde, jakie ceny... o.O

A może jestem troszeczke zacofany ale ile kosztuje taka przesyłka z cłem i z wszystkimi pierdołami? Może ktoś w Was zamawiaŁ?

Free HHX Stage Ride... Free... ?!!?

eee, no co ??

420 $ (1200zł) za 2 blaszki 16" i 18" HHX to dużo ? To taka normalna cena sklepowa w usa za te blaszki. A biorąc pod uwagę że masz do tego jeszcze ride no to nie mam pytań...

O przełożeniu tego na polskie warunki nawet nie wspominam -sam ride więcej kosztuje u nas w sklepie...

polecieć do usa, kupić 2 sety, po powrocie jeden sprzedać a drugi zostawić i kasa za lot się zwróci ;D

Żeby mieć pewność że się zwróciło to musiał byś kupić min. 4 sety i do tego:

1. Posiadać wizę do USA

2. Mieć kasę aby wyłożyć na bilet i blachy czyli jakieś (4*420$=1680 $) 5000zł + 2050 zł za bilet w dwie strony http://www.lot.com/default.aspx?_cmd=PoweredAvail&_nextcmd=&delivery_country=&_lang=pl&outdateMM=02&outdateyyyy=2007&retdateMM=02&retdateyyyy=2007&flight-type=return&view_type=schedule&origin=WAW&outdatedd=11&depDateMonthYear=02.2007&depDateDayName=Nd&flight-type-check=return&destination=NYC&retdatedd=21&retDateMonthYear=02.2007&retDateDayName=%C5%9Ar&paxADT=1&paxCHD=0&paxSRC=0&paxINF=0&search_type=D&_cid=1010&promo_code=

zawsze można statkiem ;P

napisz mi proszę że masz 13 lat wtedy ci wybaczę twoją głupotę...

poszukać tańszego przewoźnika niż lot

z 3 przesiadkami... potem podróż trwa 30 godzin...

Beliar, kolego poszukaj trochę zanim będziesz psioczył....

O jaki konkretnie zestaw/sprzęt ci chodziło ??

Napisałeś swojego dwie linijki poniżej tego:

http://cgi.ebay.de/Pearl-...7QQcmdZViewItem tochyba tez dobra oferta? chociaz bardzooo malo czasu zostalo :P

a ten zestaw pochodził z Niemiec czyli jeśli o jego sprowadzenie ci chodzi -nie płaci się żadnych podatków i ceł

Jeśli chodzi ci o sprowadzenie gratów z usa to sam napisałem w TYM TEMACIE, wcześniej taki post:

http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=39372&highlight=#39372

i nie wkurzaj ludzi...

francuz sprawdz w profilu ile mam lat ;P

są sposoby statkami żeby tanio wyszło ;)

a co do ceny tych sabianów to w polsce cena ok 2600zł z "darmowym" ridem wliczonym w cene ;o