Jump to content
vdanny

Talerze dla średnio-zaawansowanego grajka?

Recommended Posts

Witam!

 

Jestem raczej średniej klasy grajkiem, ale nabieram co raz więcej doświadczenia, a co za tym idzie staję się co raz bardziej krytyczny w stosunku do mojego zestawu. Po prostu przestało mi się podobać brzmienie moich talerzy, tzn. nie podoba mi się jak one brzmią razem. Jestem posiadaczem talerzy: hihat - Sabian B8 14', crasch - Amedia Classic Thin 16', Crash ride - Zildjian ZBT 18'.

 

Pytanie moje jest takie, czy jest sens sprzedać np. Amedia i Zildjiana i uzupełnić talerze serią Sabiana B8? Czy może inaczej, zostawić Amedie a zamienić reszte? Albo Zildjiana itd. A może są jeszcze inne talerze warte uwagi w przystępnej cenie?

 

Jeżeli miałbym wymienić tylko crasha i crash ride to mój budżet wynosi +/-800zł. Jeżeli miałbym wymienić całość to ok. 1200zł. Zależy mi raczej na uniwersalnym brzmieniu z naciskiem na Rocka. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Swoją drogą, na ile wycenilibyście moje talerze, jeżeli są w bardzo dobrym stanie, bez pęknięć, mają zwykłe ślady od pałeczek? Nawet logo się jeszcze trzyma w dobrym stanie :D

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...