Skocz do zawartości
maniucz

Problem z talerzami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Od kilku dni jestem posiadaczem modułu roland td 12, którym zastąpiłem dotychczasowy td 9. Problem polega na tym, że nie zawsze słychać uderzenie pałką w talerz cy8 i hihat cy 5. Podczas gry, szczególnie przy jednoczesnym uderzeniu w stopę i talerz (choć to nie wyjątek) po prostu moduł nie generuje dźwięku. Pozostałe pady działają bez zarzutu. I teraz moje pytanie brzmi: czy to wina trigerów w talerzach, czy może ustawień modułu? Będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmien z powrotem oryginalny modul i przetestuj. jesli bedzie ok, to z trigerami nie ma problemu. wtedy albo problem z samym modulem lub z "interfejsem" td 9/12.

jesli problem jest na oryginalnym module - reklamacja.

 

pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Td 9 sprzedałem ale z tego co pamiętam hi hat działał bez problemu, a cy 8 czasami się zacinało choć na pewno rzadziej niż obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Ci nie reklamuja, skoro nie masz oryginalnego calego zestawu. szkoda...

sprobowalbym od kogos pozyczyc i przetestowac oryginalny modul.

jak bedzie grac dobrze, to problem z modulem 12-tki. jesli nie, mozliwe ze walniete sa trigery.

ale przez neta to mozna sobie pogadac :(

PS. sprawdz na jakims sklepowym module, zabierz swoje pady (talerze) do sklepu itd.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem talerze, CY 8 zamieniłem z CY 12 R/C. Działają oba, ale jutro jeszcze sprawdzę na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...