Skocz do zawartości
Kucyk3334

Proszę o pomoc-Nie wiem jak zacząć :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Od ponad roku marzę o kupieniu swojej pierwszej perkusji ale nie chciałbym żeby była to "zwykła" (pozwolę sobie to tak nazwać xd) perkusja tylko do grania cięższych brzmień :) np. Heavy metal.

 

Moje pytanie jest następujące-Czy warto zaczynać uczyć się grać na takiej perkusji (

) Coś tego typu bo zależy mi na tym aby w przyszłości nauczyć się grać takie kawałki :).

 

I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie takiego zestawu. Szukałem na internecie i znajdywałem tylko zestawy "typowe". Nie chce żebym musiał w takim zestawie wszystko oddzielnie kupować tylko żeby było wszystko gotowe do kupienia i żeby był to o wiele tańszy zamiennik bo z pieniędzmi trochę krucho ;).

 

Dziękuję i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może odpowiem dość prosto:

 

1. warto, to się uczyć koordynacji kończyn, bo zapewniam Cię, że jak siądziesz do perki, to nie będziesz umiał pewnie dwóch rąk skoordynować, o nogach nie wspomnę

2. nie zakładaj nawet, że takie kawałki będziesz grał w rok czy dwa

3. spora część metalu (uogólniam) ma podwójną stopę

4. gotowe zestawy rzadko będą stricte do metalu

5. metal to nie w 100% brzmienie blach i naciągów, ale też umiejętności, nie ma większego problemu zagrać metal na jak to wspomniałeś "typowym" zestawie

 

Tansze zamienniki? Szukaj uzywanego zestawu od jakiegoś metal-blacharza, co innego Ci poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mam spoko zestaw amati z podwójną stopą możemy się jakoś dogadać po pieniądzach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...