Skocz do zawartości
kanarek

Pałki do bębna marszowego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poleci ktoś jakieś lepszej jakości pałki do bębna marszowego? Miałem różnego rodzaju pałki ale szybko się rozpadały. Teraz ogólnie chyba ciężko dorwać bo nawet na sklepach internetowych za dużego wyboru nie ma. Może u kogoś z Was zalegają i chcecie się pozbyć?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że do basowego bębna? Jak tak, to najlepiej telefonicznie zapytaj, zadzwoń do jakiegoś konkretnego sklepu, najlepiej drumshop.pl lub drumcenter.pl i na pewno coś wymyślą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale rozumiem, że do basowego bębna? Jak tak, to najlepiej telefonicznie zapytaj, zadzwoń do jakiegoś konkretnego sklepu, najlepiej drumshop.pl lub drumcenter.pl i na pewno coś wymyślą ;)

Tak, do basowego. Ostatnio w ręce trafił mi ten wynalazek od Ever Playa.0_0_productGfx_ac0c599e5ff4318c5f4a0afbb939968c.jpg

Bardzo dziwnie się na nich gra, krótka rączka, dosyć ciężkie i ta ogromna główka,

która po jednym graniu zaczęła się rozpadać. Kilka razy dzwoniłem to z reguły jest "to co na stronie pan widzi" albo na pytanie, kiedy będzie dostępny model który sobie upatrzyłem to odpowiedź jest "może za 2 tygodnie, może za 2 miesiące. Ciężko powiedzieć bo to ściągać musimy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na stanie to raczej mało który sklep będzie miał, bo na takie rzeczy popytu w Polsce raczej nie ma, no i jak już to trzeba ściągać pod konkretne zamówienie właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sklepie Thomann.

Ja zaopatruję się tam w specjalistyczne pałki do werbli marszowych, bębnów itp. Wybór spory więc na pewno coś wybierzesz ;)

 

Tak jak kolega wyżej wspomniał w Polsce od ręki takich rzeczy nie ma, również wielokrotnie szukałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie na sklepie Thomann największy wybór. drummer06487, miałeś może te pałki? https://www.thomann.de/pl/thomann_bass_drum_mallet_alu_60mm.htm jak one są zakończone? Miałem podobne to odpadał taki czarny "kapselek" z góry i potem cała ta główka zaczęła się luzować i odpadać przy mocniejszym graniu. Najlepiej mi się grało na BT-14, podzwoniłem po sklepach i raczej marne szanse na zamówienie ich... Żadną tajemnicą jest to, że wykorzystuję je na meczach, więc są mocno użytkowane.

 

BT-14:

big_pb_bt_14_600_s01.jpg?updated_at=1366386125

 

Tutaj te z tym czarnym "kapselkiem"

big_pb_bt17_s01.jpg?updated_at=1446845239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdaje mi się miałem takie, które pokazałeś w linku, w zasadzie niezniszczalne.

Moim zdaniem plusem jest to, że nie są one z drewna (moje były wręcz z metalu-podobnie jak tu)

a więc nie są narażone na pękniecia przez przypadkowe uderzenia po obręczy, szczególnie że mówisz że będą używane na meczach, a więc sądzę że i siła uderzenia będzie duża ;)

Uważam, że filc zamocowany był porządnie, nie było mowy o żadnych uszkodzeniach, chyba że trafisz na trefny towar.

 

A niestety w polskich sklepach zamówienie takich rzeczy graniczy z cudem, dlatego polecam ci tą hurtownię. Czas oczekiwania różny, od 2 tygodni do miesiąca jakbyś wybrał jakiś bardziej specjalistyczny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...