Skocz do zawartości
wojtas195

Stołek Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten stołek i poszedł do reklamacji (zwrotu) po niecałym tygodniu. W moim przypadku (190 cm wzrostu, 100 kg wagi) po kilku dniach nie wytrzymał - konstrukcja jest bardzo delikatna i wg mnie (po oględzienach rozwalonego wnętrza) nie przenyślana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnego Mapexa od 1,5 roku. Brak negatywnych uwag. Solidna konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jrk99, ja go mam około 10 lat i jestem z niego zadowolony. Jest tylko jedna rzecz mi w nim nie pasuje, mianowicie mocowanie siedziska, ale nie jest to coś czego nie można ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jrk99, ja go mam około 10 lat i jestem z niego zadowolony. Jest tylko jedna rzecz mi w nim nie pasuje, mianowicie mocowanie siedziska, ale nie jest to coś czego nie można ogarnąć.

 

Trzeba dodać, ze też nie jest to coś, co można łatwo ,ogarnąc'..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa, swoją drogą trzeba uważać z siłą w rękach ;).

 

[ Dodano: 01-08-2017, 19:54 ]

Panowie a jaki to model tego stołka?

 

Jesli dobrze przeczytałem jest to model T580. Pytales o to

 

[ Dodano: 01-08-2017, 19:56 ]

Nie strasze Cie z tamtym komentarzem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tama i Mapex maja krzesła polecane w tej cenie. Krążą ogólnie rożne opinie o różnych krzesłach, ale nie znam tych Mapexow tak, zeby przedstawić dokładny model. Ja kupiłem ostatnio Dixona w lekko wyżej cenie, ale w tej też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skuszę się na któryś z tych trzech. Mapex ma fajne grube siedzisko ale czy daje to różnice w komforcie?

 

Tak czy inaczej dzieki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje różnicę, tak jak rury np teleskopowa, pneumatyczna, srubowa, najlepsza jest ta srubowa. Jesli jest mozliwosc to najlepiej w sklepie rozlozyc, zlozyc i usiąśc na krzesle, sprawdzic je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem go kupic. Jesli chcesz mozesz,alemmnie zaniepokoiło to ze ma teleskopową rurę, czyli tak jak statyw rozsuwa sie i ustawia, ale przez to pod wpływem ciężaru lub nie dokręcenia moze się samo zsuwać (mimo posiadania memory locka czyli blokady) i takie krzeslo często sie zsuwa , ale nie wiem czy akurat to też się tak zachowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym przedziale cenowym nie zauważyłem nic na rurze śrubowej. Ja jakis super ciężki nie jestem niecałe 70kg a w razie potrzeby myślę że zawsze mozna coś ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uznacie to za barbarzyńską metodę, ale też miałem Mapexa z teleskopową rurą i oczywiście, mimo dokręcania, ciągle zjeżdżał w dół, a ważę 82kg. Wnerwiłem się i zaraz nad blokadą przewierciłem dziurę na wylot, zapodałem śrubę z nakrętką i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mialem na myśli mówiąc ze da sie ogarnąć :biggrin:

 

[ Dodano: 04-08-2017, 20:30 ]

Jeszcze zainteresował mnie ten gibraltar: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6741889690

 

Albo ten basix: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6882877902

 

Coś wiecie na ich temat?

 

[ Dodano: 04-08-2017, 20:46 ]

Jeszcze szybkie przejrzenie ofert i takie pomysły: kolejny gibraltar http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6741889730

 

I tama: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6726758033

 

W tym momencie najbardziej byłbym skłonny wybrać gibraltara 6608 i stołek tamy. Basix jest na śrubie ale po przeczytaniu paru wątków nie znalazłem jakiejś szczególnej opinii o produktach tej firmy.

 

Prosze o jeszcze trochę cierpliwości do mnie i poradę bo nie jestem zbytnio zorientowany w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...