Skocz do zawartości
toffana

jaki hi hat do TD12 ?? na vh11 nie stac mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem modul roland td12. A tak wogole to dopiero zaczynam przygode z elektronika, wiec moim pierwszym zakupem jest zestaw behringer xd80. Same pady sa ok ale modul to zabawka wiem pomyslalem ze wlasnie od zmiany jego zaczne. Lecz nic mi po nim skoro mam kontroler hi hatu ktory reaguje tylko na otwarcie i zamkniecie nie ma przejscia. Wiec modul tego nie zrobi sam. Domyslam sie ze odpowiedzi beda jednoznaczne VH11 i statyw to koszt ok 2000zl. Myslalem nad zwyklym czujnikiem na statywie i padem, i teraz pytanie czy ktos testowal jaki kontroler np od dig drum to tego modulu. Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Td-12 ma opcję przełączenia hihatu na uboższą wersję, czyli kontroler nożny FD8 i pad talerzowy. Nie wiem, czy ten moduł współpracuje z innymi kontrolerami, ale z Dig Drum pewnie tak.

 

Moim zdaniem dziwnie zacząłeś, ja bym sprzedał Behringera (to jest padło) i kupił kompletny zestaw, choćby używany TD3 za 1600 zł i wtedy wszystko jest kompatybilne z TD12 i śmiga aż miło, a moduł TD3 sprzedajesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade. Tylko z drugiej strony zawsze chcialem przerobic akustyka na elektryka i dlatego statyw hihat juz bym mial. Ale rozwaze propozycje i czekam na wiecej. I pytanie czy hihat w td3 ma mozliwosc przejsciowa. A z drugiej strony czy jest roznica samych padow czy to behringer czy roland? Tu chyba modul ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...