Skocz do zawartości
razcob

Długo i ciepło brzmiące bębny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Rozpocząłem pracę nad nowym projektem muzycznym i jako, że wkręcam się w niego dosyć poważnie postanowiłem za jakiś bliżej nieokreślony czas poszukać nowych bębnów. Generalnie muzyka jest raczej delikatna, często akustyczna i poszukuję bębnów:

 

a) długo brzmiących

b) z wyraźnym ALE CIEPŁYM atakiem

c) brzmiących "okrągło"

d) niekoniecznie rujnujących portfel

e) używanych lub nowych

 

 

Jeśli mogę określić do czego mógłbym porównać brzmienie hmmm.. Znawcy gitarowego kunsztu pana Davida Gilmoura, słuchając koncertu "Live In Gdansk" powinni wiedzieć o co mi chodzi. Oczywiście wiem doskonale, że tamto było na 328093285 sposobów obrabiane i tak dalej. Powtarzam raz jeszcze, żeby zaraz nie zaczęła się tu wojna pod postem i sugerowanie mi, że jestem głupim dzieciakiem, który chce brzmieć jak jakiś Super Dżon czy Mega Ben - CHODZI MI O CHARAKTER BRZMIENIAdo porównania i opisania, czego mniej więcej potrzebuję, a nie dokładnie identyczne brzmienie. Bębny mają brzmieć ciepło, długo, być w rozmiarach 22, 10, 12, 14 i nie mogą być jakieś kosmicznie drogie.

 

Jeśli ktoś ma jakąs propozycję, piszcie.

Pozdrawiam serdecznie

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...