Skocz do zawartości
apool11

Co lepsze basix czy everplay

Rekomendowane odpowiedzi

Wita stoję przed dylematem zakupu z ograniczonym funduszem na pierwszy mój zestaw, rozmyślam nad:

https://www.olx.pl/oferta/perkusja-akustyczna-talerze-sabian-paiste-remo-CID751-IDkmksu.html

https://sprzedajemy.pl/perkusja-basix-cieszanow-402203-nr48980657 

tylko że jest bez crasha i chiny bo popękane.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale bez blaszek a w drugim gorsza perkusja ale blaszki są, własnie nie wiem czy z dobrego założenia wychodzę jak coś to mnie popraw że lepiej mieć np blaszki lepsze a gorsze bębny lub na odwrót niż średni cały zestaw ( oczywiście nie konkretnie na moim przykładzie bo ale ogólnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basix! Inna półka bębnów, inny materiał, inny osprzęt. Jak dobrze pamiętam tamtem Everplay swego czasu jako nówka kosztował około 999-1100 zł i raczej był traktowany jako zabawko-bębny. 6 śrub na bębnie basowym. Grać się da ale Basix Xenon wyprzedza go o całą długość pod każdym względem.

 

 Co z tego, że w tym EverPlay są talerze, jak bębny same z siebie są do ...... To tak jakbyś do samochodu typu gruchot wrzucił chromowane felgi 20" na wypasie. Pozostaje lans. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej mieć lepsze bębenki niż blachy jak mam rozumieć, ale druga sprawa czy w tym przedziale cenowym można dostac coś lepszego, czy ten basix jest najbardziej optymalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...