Skocz do zawartości
Pablo17

Głośność hi-hatu w perkusjach za około 2tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać o wasze doświadczenia w tej właśnie materii - tzn konkretnie chodzi mi o to, żeby hi hatu nie było za bardzo słychać tzn, żeby nie było słychać uderzania pałek o talerz hi hatu podczas grania na słuchawkach - czy macie jakieś doświadczenia z modelami perkusji w podanej cenie, w których byłby w miarę cichy talerz hi-hatu?

Miałem dotychczas możliwość przetestowania hi-hatu Yamahy z modelu DTX-400 (cena w podanych granicach) i jednak ten hi-hat troszkę słychać...

Jak poradzić sobie z tym problemem nie przeskakując na wyższy próg cenowy? (3tys. złotych)

Mam na myśli to (jeszcze troszkę ukonkretniając) - jak brzmią hi-haty producentów typu Black-Hawk, tańsze Alesisy... - nawet ten z serii DM-Lite?

Dodam tylko, że planuję zakup pierwszej perkusji elektronicznej i przy budżecie około 2tys. złotych nie chciałbym się od razu zrazić do gry (jestem początkujący)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/perkusja-elektryczna-dig-drum-CID99-IDkJq4i.html#53a16a93fe

 

Tu masz ofertę jak z nieba. Wszystko za dwa tysie. Masz tu naprawdę zadbany zestaw z nowymi rodzajami talerzy (cichsze od bębnów), Z MODUŁEM, podkładki tłumiące i inne śmieci. Tylko taboret sobie skołujesz. ;)

 

 Na Twoim miejscu brałbym to bez mrugnięcia okiem. Nie pożałujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...