Jump to content
Sign in to follow this  
Rift

Czas na podwojna stope

Recommended Posts

Witam Wszystkich Drummerow !

Chcialbym sprobowac swoich sil na twinie, jednakze nie znam sie kompletnie na cenach i markach wartych uwagi. Zaznacze, ze jestem poczatkujacy dlatego prosze mi nie wysylac propozycji twinow dla profesjonalistow. Nie chcialbym wydawac 2500 zl tylko tak max do 1000 zl. 

Ile musialbym wydac minimum na swoja pierwsza podwojna stope?  Na jakie marki warto zwrocic uwage?  

W gre wchodza nowki jak i uzywki.

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za pomoc :) 

Swojego pierwszego twina kupiłem za 250zł, to był używany Basix. Sprawował się nieźle, ale szybko złapał luzy; jak go sprzedałem to dowiedziałem się, że się ro***edolił na kawałki. Trochę mi szkoda jego następcy...
Następnie kupiłem używanego Gibraltara 6611db (z pełnym footboardem) za 500zł i do dzisiaj się mnie trzyma, aczkolwiek po 2-3 latach ma już spore luzy na podpiętku i łączniku, co sprawia że gra jest ciężka i męcząca...
Aczkolwiek obie stopki Gibraltara są na pełnych platformach i z podwójnym łańcuchem, mocowanie do centrali nie jest żadnym problemem, jeśli szyjka kluczyka perkusyjnego jest odpowiednio długa. Również sprężyny mają blokadę zapobiegającą ich rozkręcaniu. Ta stopka kosztuje z 300-500zł, polecam bardzo :)

Cześć, ja kupiłem używaną Iron Cobre Power Glide, o ile dobrze pamiętam dałem cos koło 1000zł, może troche mniej. Trzyma się jak narazie świetnie, gra się przyjemnie, posiada wiele opcji regulacji, więc będziesz mógł ustawić sobie stopkę według własnych upodobań, ogólnie polecam :D