Skocz do zawartości
EON

Alesis Crimson Mesh Kit + podwójna stopa <?>

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc może ktoś z Was ma doświadczenie. 

Czy wiecie jak sprawuje się podwójna stopa z padem w tej perkusji? Czy da radę uzyskać selektywnego twina, czy pad jest tak skonstruowany, że czujnik będzie lepiej zbierał pierwszy bijak od drugiego ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak umiejscowiony jest trigger ale poszperałem chwilke w necie i znalazłem krótki film jak koleś ogrywa ten zestaw z EZdrummerem co prawda ale myślę ze do żadna różnica: 

 

 

Tutaj widać w pewnym momencie jak gość gra na podwójnej i myślę że zbiera bardzo dobrze zresztą ocenę zostawiam dla Ciebie.

 

 

A tak poza tematem: jak się ten zestaw sprawuje? Czy jego jakość jest lepsza niż osławione kiepskie starsze zestawy Alesisa? Ogolnie jestem fanem Rolanda ale zainteresował mnie ten model i brzmienia są wg mnie ciekawe po obejrzeniu kilku filmów na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, napisałem bezpośrednio do producenta, zobaczymy czy odpiszą i co odpiszą. 

 

Jeśli chodzi o perkusję to nie mogę Ci jeszcze jednoznacznie odpowiedzieć gdyż będę miał ją pod koniec tygodnia. Ale musi być dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać jak crimson się sprawuje. 

 

Znakomicie, naprawdę cichutko nie meczy nikogo. 

 

Fajna rama - ładnie można wszystko ustawić. 

Brzmienia niektóre lepsze inne gorsze. Ja znalazłem z 10 które naprawdę porządnie brzmią.  A regularnie używam jednego i jest ok :D
Moduł - nie mam porównania do wyższych półek, ale można sobie tu wszystko ładnie ustawić. Jest metronom, sample niczego sobie - ale cudów tu nie uświadczymy. 

Bardzo proste podpięcie pendrive i live z kawałkami mp3. Niestety nie da się nagrać muzyki z pendrive + perkusja od razu na pendrive. 

 

 

Największy minus to talerze, mało ma to wspólnego z doznaniami z prawdziwymi blachami, szczególnie mocno kontrastuje to po prostu z padami bębnów na których gra się naprawdę przyjemnie. Pedał do hh też wymaga przyzwyczajenia. 

 

Podwójna stopa śmiga, ale przy szybkich pasażach potrafi zgubić uderzenie. Raczej do 'mielenia' się nie nadaje. 

 

Podsumowując za 3200 zł jestem b. zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pozwolę sobie zapytać tutaj- jak sprawuje się pad stopy? Głownie mam na myśli drgania i ewentualne problemy z sąsiadami :) Zastanawiam się nad Alesis Crimson 2 - wydaje się, iż to dość podobne modele. 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...