Skocz do zawartości
mocarz

Roland TD-50KV video

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych flagowym modelem Roland TD-50KV moja video prezentacja powstała z we współpracy z magazynem Perkusista.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, mam pytanie. Czy dużo czasu trzeba poświęcić, żeby dostosować 50-tkę do swoich potrzeb? Chodzi mi ustawienia czułości padów, bez zabawy we własne zestawy. Czy fabryczne ustawienia są wystarczające, żeby podłączyć i grać. Mam TD-30 i sporo czasu kręciłem w module, żeby zabrzmiał tak, jak mi pasuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeżeli masz doświadczenia z TD-30ką, to dostosowanie kolejnego flagowego modelu nie będzie trudne. Wiadomo, każdy ma w rękach i nogach swój własny mix i trzeba presety podrasować pod swoje upodobania. Dobrze jest spróbować na różnych sluchawkach, ponagrywać się i odsłuchiwać na różnym sprzęcie. Czułość to jedno, ale warto też poświecić chwilę na pokombinowane z EQ, ambiencem czy efektami. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi po głowie przejście na 50-tkę z werblem i ridem. Zastanawiam się, czy ma to sens, bo 30-tka jest świetna.

A prezentacja podoba mi się, bo krótko i zwięźle opisujesz możliwości sprzętu i grasz. Odwrotnie, jak inni bębniarze (zwłaszcza amerykanie - kłapią dziobami przez godzinę, żeby na koniec stuknąć dwa razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, prezentacje Mariusza są takie jak powinny być: szybki i prosty opis oraz gra na zestawie. Co prawda ww. zestaw jest daleko poza moim zasięgiem, ale już taka prezentacja bardzo dużo pomaga dokonując wyboru przy zakupie zestawu potencjalnemu klientowi. 

 

Brakuje mi tylko prezentacji TD30, mam nadzieję że jeszcze się takiej doczekam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Dalej korci mnie zmiana z 30-tki, na 50-tkę. Ktoś już to zrobił? Warto? Chodzi mi o brzmienia. Odczucia z gry na werblu i ridzie, są dla mnie mniej ważne. Wiem, że w 50-tce można wgrywać nowe barwy. Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...