Skocz do zawartości
CzarnyGadas

Jaka perkusja elektroniczna na początek?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, mam zamiar zacząć swoją przygodę z bębnami ale nie wiem jaki zestaw wybrać na początek. Mam na oku DDrum dd1 i BlackHawk HXDIII. Co o nich sądzicie? Macie jakieś inne propozycje w tej cenie? cena do 2500 ale to już max.

Dzięki za fatygę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej cenie polecam Rolanda td6. 2500zl wystarczy a i moze nawet zostanie na jakąś fajną stopkę. Co prawda black hawk ma siateczkowe pady (nie wiem jak ddrum) i to jest duży plus, ale też mało kto tutaj (chyba) go ogrywa. Do td6 możesz wgrac nowe brzmienia i to całkiem niezłe. Dużo osób poleca zestawy Dig drum p. Kazimierza ale tu musiałbyś tez dokupić sobie moduł. Ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz też używke z modułem i myślę że w tej kasie sie zmiescisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie przekonuje ten Dig Drum :/ Produkt może spoko ale cała ta otoczka na każdym forum... Każdy post wychwala i jest zbyt hmm "poprawny" To wygląda jakby każdy był pisany w formie reklamy co odrzuca :(  Sam stoję przed dylematem jaką perkusję kupić i to nie jest łatwy wybór. Black Hawk wydaje się dobrym kandydatem bo na olx i alledrogo ostatnio nie ma rolandów w dobrym stanie do 3tyś :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na grupie na fb black hawka hxd II. Mogę poszukac jeśli chcesz.

 

Jest w cenie 1100 ze stołkiem. Jeśli chcesz to daj znać i wyśle priv z namiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra perkusja jest już u mnie. Brałem nówkę oswajam się jeszcze z nią. Zdam krótką relację. Wygląd 8/10 jest naprawdę ładna i fajna ale bądź co bądź to nie akustyk. Wykonanie 9/10 jest bardzo ładnie zrobiona, co prawda są małe niedoróbki ale naprawdę jakość jest na najwyższym poziomie. Jakość gry 9,5/10 jest super odbija się fenomenalnie talerze zachowują się bardzo wiernie, sama radość z gry;). Dam kilka rad w co warto doinwestować 1 o ile to możliwe większe pady ja bym brał werbel 12 i tomy po 10, kontroler hit-hatu ten który jest w standardzie trochę kiczowaty lepiej doinwestować. No i to chyba tyle. Nie chcę tu robić reklamy ale było by wredne z mojej strony gdy bym nie polecił tego sprzętu. Pozdrawiam pana Kazimierza życzę jak największej radości i zapału do pracy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, CzarnyGadas napisał:

. Wygląd 8/10 jest naprawdę ładna ..

 

Na pewno dobre foty wkleiłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2017 o 19:17, Shoun napisał:

Mnie jakoś nie przekonuje ten Dig Drum :/ Produkt może spoko ale cała ta otoczka na każdym forum... Każdy post wychwala i jest zbyt hmm "poprawny" To wygląda jakby każdy był pisany w formie reklamy co odrzuca :(  Sam stoję przed dylematem jaką perkusję kupić i to nie jest łatwy wybór. Black Hawk wydaje się dobrym kandydatem bo na olx i alledrogo ostatnio nie ma rolandów w dobrym stanie do 3tyś :( 

Skoro w wątku dotyczącym dig drum-a jest ponad 70 stron czyli kilkaset postów które w większości wyrażają pozytywną opinie na temat zestawu to chyba coś jednak jest on warty. Wątpię żeby to była forma reklamy. Oczywiście to moja opinia i pewnie za jakis czas sam skorzystam z oferty i wybiorę zestaw padów p. Kazimierza które widocznie są dobrą alternatywą a rolanda.

 

Mowisz że do 3tys. nie ma dobrych rolandow. Ja za 1500 kupiłem rolanda td3 i mimo że ma swoje lata i u poprzedniego właściciela był dość intensywnie używany nadal jest w dobrym stanie. Moim zdaniem roland to sprzęt bardzo trwały.

 

Sorki za mój wywód mam nadzieje że nie zanudzilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...