Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zmienić ramę w moim rolandzie najbardziej interesuje mnie MDS-9. Jednak ofert jest mało i jest dość droga. Wpadł mi do głowy pomysł na ramę z rolanda td4 (MDS-4) i żeby wstawić jej szerszą poprzeczkę tą na środku. Czy ktoś z Was tak robił i czy to zdaje egzamin?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zda egzamin - tylko uważaj by to była na 100% rama MDS4 (od Rolanda td4). Ta nowsza MDS4v ma spawaną poprzeczkę między słupkami i nic nie rozszerzysz.

Jedna tylko uwaga - MDS9 ma wygięte dwie poprzeczki w środku w dodatku ramiona po bokach są na wyższych słupkach, więc różnica cen 200 a 300zł też nie bierze się znikąd. Jak jesteś wysoki to chyba warto dołożyć kilkadziesiąt pln (kupując osobne rurki też dwa razy może wyjść przesyłka ;) )

 

Polecam ogłoszenia na OLX z Katowic - ja zamawiałem ramę i było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysoki nie jestem ok. 175cm ale lubię mieć wszystko ustawione trochę wyżej. Zrobiłem sobie małe rachunki i chyba jednak najlepiej opłaci się kupić kompletną ramę ze statywami i mocowaniami. Już same statywy nie są tanie a kupować wszystko osobno to się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to na mds9 będzie Ci się wygodniej grało ;-)
Jakbyś trafił ramę chromowaną od Alesis DM10 - ta też jest porządna, ja tą nawet zastosowałem do zestawu akustycznego :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...