Skocz do zawartości
koles1514

Czy to są te same modele talerzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o crashu 18' sabian b8 pro thin(na zdjęciach). Czy to jest ten sam model talerza mimo rożnicy nadruku? Jesli to sa rozniące się od siebie talerze to prosze to opisać.  Zwróćcie uwage na napisy.

347709035_2_644x461_sabian-b8-pro-18-medium-crash-swing-super-cena-dodaj-zdjecia.jpg

 

347709035_1_644x461_sabian-b8-pro-18-medium-crash-swing-super-cena-koszalin.jpg

7b1449642cfe4c9eaff58ad25818c805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model ten sam, ale brzmienie będzie trochę inne. Serie B8 i B8 Pro mają historię sięgającą co najmniej początków lat 90. Na przestrzeni (co najmniej) tego ćwierćwiecza pojawiały się różne wersje tych modeli. Zbliżone do siebie, jednakże różniące się pewnymi szczegółami. Tak więc zmienił się nie tylko napis, ale brzmienie - spójrz na samo toczenie jak i kopułkę, nie mogą brzmieć tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Metalizer napisał:

Model ten sam, ale brzmienie będzie trochę inne. Serie B8 i B8 Pro mają historię sięgającą co najmniej początków lat 90. Na przestrzeni (co najmniej) tego ćwierćwiecza pojawiały się różne wersje tych modeli. Zbliżone do siebie, jednakże różniące się pewnymi szczegółami. Tak więc zmienił się nie tylko napis, ale brzmienie - spójrz na samo toczenie jak i kopułkę, nie mogą brzmieć tak samo.

Mhm, właśnie z uwagi na te szczegóły, zapytałem żeby dowiedzieć się o nich więcej. Nie znalazłem takiego tematu na forum więc dodałem nowy. Dostałem wczesniej tez odpowiedź na priv, obie sa pomocne, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...