Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja coś zaproponuje:

Fajną rzeczą byłby metronom z możliwością przełączania między cwiartkami, ósemkami, szesnastkami. 

Druga sprawa to brzmienia. Moim zdaniem najbardziej warto byłoby się skupić na jakości brzmień perkusyjnych (wybór rozmiarów bębnów, materiałów z jakich są wykonane, naciagów itp.) a przynajmniej częściowo odpuścić sobie brzmienia typowo elektroniczne jakie można spotkać w rolandach.

Myślę też, że nie nie potrzeba jakiejś olbrzymiej ilości zestawów użytkownika, bo raczej mało kto jeśli w ogóle ustawia sobie 30 różnych konfiguracji.

No i fajnie byłoby żeby menu można było użytkować w języku polskim.

Na ten moment tyle pomysłów jak coś mi wpadnie do głowy to jeszcze tu napiszę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bohun   

to ja jeszcze dorzucę jedną sugestię -  przydał by się metronom który można by włączyć i słyszeć w odsłuchu (słuchawki),  a na wyjściu  (nagłośnienie sceniczne)  by go nie było (lub opcja  włącz/wyłącz)  ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mosquito   

To ja coś od siebie dorzucę.

1. To Trigger Sensitvity - to tylko jakieś wyświetlana skala, czy też coś z możliwością bezpośredniego sterowania ?? I druga sprawa tego dotycząca - W mojej ocenie najlepsze były by tam potencjometry głośności tak jak np. w td12. Taki dostęp bezpośrednio w trakcie grania jest bardzo pomocny.
  2. Przydałaby się opcja "blokowania" danego pada w trakcie edycji. Tak aby można było grać na całości a edytowany był w tym czasie tylko jeden pad np. werbel. 
  3. Nie wiem na jakiej zasadzie ma moduł generować próbki, ale spodziewam się raczej działania na próbkach, gdyż wątpię że pójdziecie w modelowanie matematyczne. W związku z tym przydałaby się dobra biblioteka próbek z uwzględnieniem tego co tak na prawdę ciężko często znaleźć w wielu modułach. Mam na myśli dużo dobrych próbek werbla i talerzy. To jest coś co może przyciągnąć nabywców. Ja osobiście zniosę nie najlepiej brzmiące tomy, ale - w szczególności - werblowi poświęcam dużo uwagi. 
  4. Wracając do próbek. Przydałaby się możliwość własnego ich wgrywania - coś jak w 2box. Przydałaby się też spora rozdzielczość dynamiki brzmień samego modułu - nie 128 poziomów jak w midi, tylko więcej. 
  5. Co do rozdzieleni torów audio. To widziałbym metronom w słuchawkach osobno i na out osobno.  W dodatku fajnie by było aby było wejście in z możliwością przekierowania tylko do słuchawek. Np podłączam zewnętrzny metronom i mam go w słuchawkach razem z perkusją, a nie idzie na "scenę". Albo Mam odsłuch całości kapeli na wejściu in i bezpośrednio z modułu słyszę perkusję + metronom, a "na scenę" idzie tylko perkusja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta