Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie specjaliści od Rolanda.

Kupiłem na pewnej aukcji PDX6 tylko poprzecierane były naciągi. Więc chciałem je wymienić. Na stronie rolanda w specyfikacji pisze że to MH-8.

https://www.roland.com/global/products/pdx-6/specifications/

jakież było moje zdziwienie jak mi przyszedł naciąg, na szczęście jeden i nie wchodzi. Ni jak nie pasuje, po prostu jest za duży, ma wielkość obręczy tego PDX6. Pasuję też Remowską silenstroke 6",a ta zaś za mała. Ludzie jakie do tego podchodzą naciągi? 6,5" ? gdzie to coś załatwić.

Jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o info.

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już dałem sobie radę...

Dla potomnych, do pdx6 potrzeba specjalnego naciągu 7", także jak wam ktoś chce upchnąć pada z naciągiem do wymiany po okazyjnej cenie, to już wyjaśniam.

Ten naciąg można dostać tylko w Rolad Polska  w cenie 180 zł za sztukę!!! i z dostępnością też jest problem. Przy okazji wyszło tam parę innych ciekawych rzeczy... ale to już innym razem;P

Pozdrawiam.

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7" na pewno? Z tego co kojarzę to jest 6,5" czyli wyjątkowo specjalny naciąg ;-)

Roland Polska 180zł? To chyba liczą jak specjalne zamówienie, gdyż w neutralnym sklepie np. Slaskie centrum perkusyjne, tam kiedys pytałem i MH8" są po 110zł bodajże ;-)

 

A jak w końcu to rozwiązałeś? Kupiłeś czy jakiś manual ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,5 masz powierzchni grającej;)obręcz na 7. No w moim wypadku zawziąłem się i kupiem. Problem w tym że w sklepach nie dopadniesz tego naciągu. Tylko najbardziej boli fakt że kłamią na oficjalnej stronie https://www.roland.com/global/products/pdx-6/specifications/ ,że to jest MH-8, którego kupisz mniej więcej za 110 zł.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...