Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ostatnio w ręce wpadły mi takie bębny, stare Pearl i tu zaczynają się moje pytania, co to za model i rocznik oraz czy warto się nimi zainteresować w kwestii ewentualnej renowacji i składania z nich zestawu. Sorry za brak szczegółów, ale za bardzo jeszcze się nie znam. Dzięki za pomoc.

IMG_20180219_113746.jpg

IMG_20180219_113752.jpg

IMG_20180219_113758.jpg

IMG_20180219_113803.jpg

IMG_20180219_113811.jpg

IMG_20180219_113856.jpg

IMG_20180219_113918.jpg

IMG_20180219_113921.jpg

IMG_20180219_113925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, bo to fajne vintagowe bębenki. Twoje jak widać nie są w złym stanie. Szukam pearla presidenta w takim kolorze

DSC_0032_edit0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wowa7 Dzięki za odpowiedź, no właśnie nie wiem do końca co powinienem zrobić, mam możliwość sprzedaży ich za 700 zł, ale sam nie wiem co z nimi zrobić, zupełnie nie orientuję się jak wyglądała by ich renowacja oraz jakie byłyby koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700 to dobra cena dla kupującego. Jeśli sam nie umiesz bądź nie chcesz ich naprawiać to je sprzedaj ale najpierw poszperaj np na eBay'u po ile chodzą w dobrym stanie. Na pewno w Polsce ciężko będzie je sprzedać w takich kwotach ale blisko. Taki przykładzik

https://www.ebay.pl/itm/Pearl-Vintage-12-Tom-Snare-Schlagzeug-Drum/332549940874?hash=item4d6d85668a:g:zJEAAOSwXEdaffY~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wowa7 No widzę, ale rzeczywiście w Polsce będzie ciężko o takie ceny, to jak uważasz za ile realnie mógłbym je sprzedać w takim stanie do odnowienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony nie masz kompletnych oryginalnych obręczy, a to zmienia postać rzeczy. Korpusy mogą być rozwarstwione, bo leżały gdzieś w garażu, zresztą widać jakieś szpachlowanie i cena takiego instrumentu nie będzie taka wysoka. To jest jak sprzedawanie serii znaczków ale pokancerowanych:). W każdym razie gdybym ja je miał to bym je szykował, bo to mało spotykane garki obecnie. Odpowiadając w takim stanie jak chcesz sprzedać to chyba te 700 będzie ok choć możesz spróbować mówić więcej. pozdrawiam

ps. nie powiem ile bo nie jestem ekspertem wyceniającym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przenieść post do działu vintage tam więcej osób może Ci udzielić pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje porozmawiac z firma Bertrand ze Szczecina. potrafia odremontowac bebny, zmienic kolor lakieru, o okleinach nie wspomne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...