Skocz do zawartości
freecolours

Centrala Sonor. Jaki to model?

Rekomendowane odpowiedzi

troche przypomina sonora 2000. moze to byc sonor 1000. plastikowe obrecze itd.

widac, ze byla przerabiana (maskownica na miejscu do montowania tom holderow), byc moze zmienione obrecze na plastik.

osprzet - lugi wskazywalyby na lata 90, niestety nie pamietam juz ksztaltu motylkow z lat 90 w koncu sporo czasu minelo (ale te tutaj to chyba lata 90 ew. ok. 2000)

pytaj Wesołka, powinien wiedziec no i zaglada czasami na to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Sonora 2000, ma inne łapki do mocowania obręczy. Również obręcz inna, u mnie ma okleinę przechodzącą przez wyżłobiony środek.
W dodatku seria 2000 ma "płaskie" wejście klucza do strojenia, a tu widzę że jest kwadratowe.
Czy mi się wydaje czy tam jest ring? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sonor force 2001 z mahoniu, generalnie straszna jest ta seria, miałem dwa zestawy z tej serii, to baniaki produkowane w chinach albo na tajwanie, które nie mają nic wspólnego z poprzednikiem czyli Sonor 2000. Sonor 2000 był naprawde dobrym bębnem produkowanym w niemczech, seria 2000 to topola i korpusy które miały centymetr grubości, więc nozzenie tego to była mordęga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...