Skocz do zawartości
kajooo

Pytanie...może głupie...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie  Czy wymieniając naciągi rezonansowe z fabrycznych na np evansy zmieni się jakoś odczuwalnie brzmienie zestawu. Posiadam Meridiana Birch i naciągi rezo UT Remo . Dzięki za konstruktywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam mapexa m bircha od 2005 roku, naciągi rezo są fabryczne, nigdy ich nie zmieniałem. Wymieniłem dwa razy górę. Czy coś zmienia, pewnie w studio byłoby to odczuwalne, ale jak nie masz "pierdolca" na punkcie brzmienia, to zostaw tak jak jest, trochę tylko podstroić i grasz dalej. 

 

Jak zacznę nagrywać kawałki, to bardziej nad tym posiedzę. Więc jeśli jesteś bębniarzem, z doskoku i granie to nie Twój zarobek to wydaje mi się , że nie ma sensu kupować nowych naciągów na rezo. Odkładaj pieniądze po prostu. 

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Shakka. Gary mam w domu, grywam dla przyjemności i czasami nagrywam Reaperem. Kumple coś dograją i mamy radochę. Brzmienie nagranych bębnów mi odpowiada, ale wiadomo, zawsze Człek pragnie więcej, lepiej itp. Ostatnio zachorowałem na  Saturna ale ktoś podkupił na OLX, więc teraz się leczę i przeganiam demony Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że teraz brzmi ok, to nie ma sensu topić pieniądza dla rezonansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...