Skocz do zawartości
Mich519

Floor tom śmierdzi jak cholera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

Od 8 miesięcy gram sobie na moim secie - Gretsch Catalina Jazz Club. Około miesiąca temu pojawił się bardzo dziwny, a jednocześnie nieprzyjemny problem z floor tomem. Otóż zaczął strasznie śmierdzieć. Zapach z początku był ledwo wyczuwalny, lecz z czasem zaczynał coraz bardziej uprzykrzać mi życie. W skrócie było tak:

 

- miesiąc temu - wykryłem dziwny zapach dobiegający z floor toma, myślałem, że to normalne zjawisko i zignorowałem

- 3 tygodnie temu - smród stał się intensywniejszy i zaczął mnie drażnić podczas gry na zestawie, postanowiłem działać i myśląc, że to wina naciągu fabrycznego - zmieniłem na  Remo, 

problem jednak się nie rozwiązał

-2 tygodnie temu - jako iż perkusja stoi w mojej sypialni, to nieprzyjemny zapach zaczął mnie drażnić podczas przebywania w tym pokoju, wyniosłem więc to dziadostwo do garażu, smród w pokoju ustał

-tydzień temu - wchodzę sobie do garażu i ...  "ja p*****ę" - takie słowa towarzyszyły mi po otwarciu drzwi do garażu, "Nie może tak być. Sprawdzę co taki wali", rozebrałem toma od stóp do głów, co do jednej śrubki i okazało się, że smród towarzyszy każdej pojedynczej części, nawet nowy naciąg zalatywał zdechłym kotem, przeniosłem więc ten złom na podwórko, jak najdalej od chaty

-wczoraj - poszedłem zerknąć co tam słychać u mojego "śmierdziela" i oczom moim ukazał się pies szczający  bęben. To on był źródłem smród - okej fajnie, ale fetor nadal pozostał. 

Więc kieruję moje pytanie do was: Czym zabić ten odór?

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ,straszna historia.co tu zrobić z walącym bębnem ani sprzedać ani grać.jaja jak balony.uśmiałem się do łez.najbardziej mi się ten pies szczajacy na twój instrument spodobał.nie wiem co poradzić.może oddaj bęben na gwarancję.w sklepie go fachowcy obwąchają i stwierdzą czy to wada fabryczna czy wina niewłaściwego użytkowania.he he he. Wybacz ale nie mam lepszego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...