Skocz do zawartości
BeatIt

Metoda na podkładkę w maszynce do hi hatu, czyli ''daj się zainspirować''

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy perkusista zna dyskomfort z powodu upuszczonego motylka lub podkładki filcowej podczas szybkiej „przepinki” w klubie na koncercie. Niestety wiąże się to z nurkowaniem między nogami sprzętu perkusyjnego i szukaniem ciemnego kawałka filcu na najczęściej ciemnej podłodze, do tego w półmroku. 

Nasz redakcyjny kolega Viking miał takie przygody na tyle często, że postanowił coś z tym zrobić: „Szlag mnie trafiał za każdym razem, gdy w pośpiechu, podczas zakładania lub zdejmowania górnej blachy od hi hatu gubiłem filcową podkładkę. Potem musiałem nurkować na tej scenie (czasami w salce prób) między bębnami i statywami tracąc czas, który jest szczególnie bezcenny podczas przepinki na scenie. Nie dawało mi to spokoju i w końcu stwierdziłem, że wystarczą trzy- cztery krople jakiegoś kleju do metalu i powinno być ok. No i było. Stosuję ten patent już od dobrych kilkunastu lat i mam z tym spokój”.

Urzekała nas historia kolegi i prezentujemy film z Vikingiem oraz maszynką do hi hatu w rolach głównych: 

 

 

Tekst źródłowy; https://www.beatit.tv/daj-sie-zainspirowac-sposob-na-podkladke-w-maszynce-do-hi-hatu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...