Skocz do zawartości
kajooo

Fates Warning Pale fire

Rekomendowane odpowiedzi

Stary za pochwałę mojej kreatywności powinienem Ci napisać że jesteś boski ale nie napisze. Wiem że są takie gatunki muzyczne ale jak dla mnie to miażdżący brak przestrzeni. Bębenki w uszach dostają wpierdziel tom tomami jak z syntezatora, stopa metalowo klaszcze że aż nieprzyjemnie się robi a pomiędzy brak jakichkolwiek szumów co jeszcze bardziej kojarzy się z elektronicznym syntezatorem.kurde źle. Nie obrażę się jak skrytykujesz moje dokonania! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko brachu. Twoja opinia. Mnie takie brzmienia pasowały i tyle.Stopa miała klaskać i tomy miały być "jak z syntezatora" Na tym polega indywidualne podejście do brzmienia.Jeden kocha bajer full inny Kult, że tak nawiążę do obecnej sytuacji politycznej. Zdrowia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Kiepski odświeżył temat. Bardzo mi się podobało! Jedynie werbel rzeczywiście mógłby brzmieć inaczej, ciut pełniej. Z czego zrobiłeś stacka? Fajny efekt ;) Mam nadzieję że dalej klepiesz tam, w salonie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąwszy pod uwagę,że było to moje pierwsze nagranie myślę że było całkiem ok. Stack zrobiony z chiny Meinla 14" plus ride Polmuz  bottom. Dalej klepię w pokoju na piętrze, ale zestaw ewoluował.

IMG_20191221_100226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda! Co to za mapex? Nie ogarniam ich z nowym logo. Jaka blacharka? Masz jakieś nowe nagrania? Bardzo ładnie wyglądający zestaw. Mega plus za dywan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn 5 , Istanbul Mehmet Tradicional hi hat 14", IM Radiant ride ,drugi hat K,Z 13" Zildjian, crashe Istanbul tradicional, Anatolian i Sabian AA, stack Meinl

+bottom hat, bo Polmuz poległ. A dywan pod tureckie blachy hehe

Nic nie nagrywam bo jakoś czas nie pozwala. Niestety. Ale mamy z chłopakami taki heavy rockowy projekt, więc jak się coś urodzi to zapodam

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wzajemnie. Marzy mi się właśnie Saturn! Jak wrażenia?

Super zestaw. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...