Skocz do zawartości
azzaron

Drakon preview płyty

Rekomendowane odpowiedzi

hej Adam,

 

odsluchalem tylko to co wrzuciles (1:57).

wrazenie? niemal kazdy riff juz gdzies slyszalem... i nie, nie zarzucam tu zadnych plagiatow ani nic w tym stylu.

po prostu mam wrazenie ze slucham starego dobrego heavy metalu z pogranicza lat 80/90 - troche maiden, chwilami jakies helloween.

 

jak niemal zawsze, najslabszym ogniwem jest to co najwazniejsze. i nie jest to perkusja (uno, zebys nie myslal ze bymbny najwazniejsze ;) ) owszem gdy brak dobrych bebnow to lipa, ale chodzi o wokal. stara sie, ale jest przecietny. ogrom wokalistow nawet z tych znanych kapel jest przecietna (nawet klasy typu dream theater).

niestety Hetfieldow, Arrayi czy Dickinsonow jest po sztuk 1... wokal mozna wycwiczyc, ale barwe Bozia dala albo nie...

 

muzyka: bebenki calkiem spoko, klasyka, przez 1:57 nie rzucilo mna o sciane, ale jest ok - byc moze po przesluchaniu calosci bylbym wgnieciony w sciane? kto wie?

gitary - zarowno riffy jak i sola, ok - z tego co w niecalych 2 minutach slychac mocno inspirowane tym co juz od 30 lat jest znane i lubiane.

dupy mi nie urwalo, ale jest solidnie. i moglbym spokojnie zarzucic zeby posluchac.

np 0:58-1:06 wydaje sie fajnym numerem. dobry riff, pasujacy beben itd.

 

acha, zeby nie bylo posluchalem tej muzy jako sluchacz a nie forumowy kolega/znajomy/krytykant/hejter ;) (wybrac ulubione).

i porownywalem do wysokiej polki typu peace of mind/powerslave, wiec litosci nie bylo ;) jesli te plyty to 6, to moje wrazenie wynosi mocne 3,5.

czyli niewiele mniej niz kilka znanych heavy metalowych polskich bandow ;)

 

stay with metal ;)

 

pozdrawiam,

Jacek

 

PS. wlasnie znalazlem te duchy co sie blakaja w polnocnych mglach czy jakos tam - slucham... fajne :)

PPS. pozdrow Sieradza

PPPS. wokal niech spiewa brudno, jak potrafi, bo probujac spiewac czysto wk... mnie tylko, za slaby glos ma na czyste spiewanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...