Skocz do zawartości
filipur

Reaper-jak ustawić poziom sygnału ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z użytkowników programu Reaper wie w jaki sposób obniżyć poziom sygnału wejściowego na poszczególnych ścieżkach ? Obecnie mikrofony są podłączone do miksera a a niego wychodzą przejściówki do interfejsu a potem do komputera. Mam ciągły problem ze zbyt wysokimi poziomami sygnału (skręcenie gałką Gain na mikserze nie pomaga). Prawdopodobnie gdzieś w programie można obniżyć poziom sygnałów, tylko gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym reaper to właśnie się chyba nie da. Sam szukam możliwości podniesienia wartości sygnału bo dziwnie cicho mi odtwarza w porównaniu do innych aplikacji na komputerze. Ja steruje na mikserze tym zewnętrznym, jak używam interfejsu to na nim albo wewnątrz programu na miksie ale to dopiero po nagraniu. Jeszcze można wyłączyć monitoring w programie i wtedy słyszysz tylko swoje bębny a podkład w słuchawkach. Jak interfejs jest podpiety usb to nawet w ustawieniach karty nie zmniejszysz poziomu chyba że wejdziesz przez line in bezpośrednio z miksera do komputera to możesz ustawić poziom wejścia. Steruj na interfejsie i sumie w mikserze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...