Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Witam wszystkich, sprawa jest taka, że mam bardzo słabe bębny, bo są to Ddrum d2, jak na razie nie mam tyle środków, by kupić coś porządnego, ale powoli odkłada się na to, ale muszę jakoś odratować te bębny, jak na tą chwilę używam na tomach 12 i 16 Remo Emperor Clear, ale strasznie długo wybrzmiewają te bębny na nich, jak nakleję masę żelków by wytłumić to jest trochę lepiej, ale może są jakieś naciągi, które usprawnią chociaż trochę te bębny, na tomie 10 mam Evans Hydraulic i on jako tako brzmi, ale poprawić też można, naciągi rezonansowe są fabryczne raczej, na stopce mam Remo Controlled Sound, dodam, że gram rock, blues rock, co polecicie założyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

moje bębny podskoczyły brzmieniowo po założeniu powlekanych evansów onyx (czarne powlekane)...bęben nie ciągnie za długo i ucina zbędne przydźwięki, a stopa (emad onyx) to po prostu destroyer, jest naprawdę dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję CI bardzo za odpowiedź, znajdę i wypróbuję te naciągi, może coś się uda z tymi bębnami zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na tomy polecam ci Remo Pinstripe Clear. Mają one  jakby taki ring tłumiący co też może polepszyć brzmienie twoich bębnów. Sam mam i używam i jestem bardzo zadowolony, a mam perkusję no name, która zaczęła fajnie brzmieć gdy założyłem te naciągi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...