Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że jeszcze nie widzę na tym forum takiego wątku postanowiłem sam go założyć.

 

Czy ktoś z Was posiada lub ogrywał nowe dziecko rolanda? Ciekawią mnie wasze opinie o tym sprzęcie jak i o samym module. Jeśli dobrze widziałem to ten moduł można kupić za ok. 2500zl. a w tej cenie można też kupić używany moduł TD-12. Wiadomo że to dwa zupełnie różne moduły ale jakbyście porównali te dwa sprzęty?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam stoję przed podobnym wyborem :)

Ale to chyba jak porównywanie dwóch aut mercedesa - starsza S klasa i nowa C klasa. Nowszy będzie miał fajne bajery jak bluetooth, fajny interfejs, wygląd czy port USB, starszy będzie lepiej wykonany i ma to co jest zarezerwowane dla premium - po prostu najlepsze brzmienia i ustawienia, osobne pokrętła głośności, czy mnóstwo portów i osobne złącza jack.

Chociaż brzmienia to zawsze kwestia gustu - odwiedź youtube i osłuchaj oba moduły ;-) 

 

Różnica jest też taka, że za dwa lata TD12 będzie kosztował 10% taniej, a TD17 ok 30-40% (na rynku wtórnym).

 

Chyba trzeba się zastanowić które opcje Ci będą bardziej potrzebne :) I osłuchać brzmienia. Ja cenie łatwą komunikację z komputerem więc potrzebuje USB... z flagowych modeli dopiero TD30 ma tą opcje, a jest chole**ie drogi :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...