Skocz do zawartości
marek2608

Shell set 12'' 14'' 20'' - orientacja w terenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

jako, że na forum znajdę wielu fachowców w dziedzinie, chcę Was poprosić o rady i opinie w zakresie shell setów w konfiguracji 12'' 14'' 20'' ( opcjonalnie 18'') do około 2 500 +/- 500 zł. Interesowałaby mnie raczej jakaś używka, ale jeśli w tej cenie możecie polecić dobrą jakościowo świeżynkę, wezmę to pod uwagę. Dodam, że gram zróznicowane gatunki muzyki z nastawieniem na reggae, ska, hard i indie rock. Na chwilę obecną nie planuję zakupu, na to przyjdzie czas najwcześniej pod koniec roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko radzic 4 miesiace wczesniej co kupic za dany budzet, bo sporo rzeczy na rynku moze sie wydarzyc. odezwij sie jak bedziesz zdecydowany i przy kasie to poradzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, równo miesiąc po odpowiedzi :D Nawet nie wiedziałem, że ceny instrumentów tak pływają... Nie śledziłem rynku od dawna, ale koniec końców jestem zdecydowany na zakup czegoś tańszego, na razie wyłącznie shella, resztę będę na bieżąco kompletował. Moja bariera cenowa też leci w dół, jako, że się wyleczyłem ze sprzedaży mojego Exporta - kręcenie kluczykiem jednak potrafi zdziałać cuda :D

 

Szukam obecnie shell seta do 1500 - 1800 zł. Mam na tę chwilę możliwość zakupu czegoś znacznie tańszego - Tama Rockstar w konfiguracji 12'', 14'', 22'', edycja jak na grafice poniżej, za 1000 zł.

 

Czy warto inwestować w te beczki, mając na uwadze, że będą służyć jedynie do szlifowania umiejętności i prób z pobocznym projektem? 

Tama.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...