Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie dawno udało mi się złożyć mój wymarzony set już z półki profesjonalnej który już naprawdę fajnie brzmi, na dniach  napłyneło  trochę gotówki i postanowiłem wydać ją na sprzęt do nagrywania , abym mógł grac covery itp . Przejrzałem forum wzdłuż i wszerz i były już tego typu tematy ale 2,3,4 lata temu , a jak wiadomo technologia zaiwania i ciężko z nią nadążyć i obecnie mogą znaleźć się nowsze bardziej wyposażone,a co najważniejsze tańsze .Mianowicie rozglądam się za jakim zestawem mikrofonów 4/5/7 i miksera, bądź interfejsu . Mam już parę na oku , ale z racji braku doświadczenia i oczytania , raczej spoglądam na aspekty wizualne czy tez cenowe niżeli na cyferki w specyfikacjach .Dlatego chciałbym zasięgnąć porady odnośnie zakupu , chciałbym się zmieścić w budżecie 1500zł  czyli po prostu interesuje mnie sprzęt budżetowy najlepszy w swojej kategorii :D oczywiście używany sprzęt wchodzi w gre, a może ma ktoś używany sprzęt do odprzedania z forumowiczów :D. Z góry dziękuje za każdą odpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mam interfejs Alesis IO4, mikrofony T.Bone (centrala, werbel,i dwa pojemnościowe na kotły i blachy,) program Reaper  i tak wyszedł mi pierwszy cover. Trochę niedopracowany ale jak to pierwszy raz, człowiek pali się żeby coś było.Oczywiście najlepiej słuchać na słuchawkach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kajooo napisał:

Witaj Mam interfejs Alesis IO4, mikrofony T.Bone (centrala, werbel,i dwa pojemnościowe na kotły i blachy,) program Reaper  i tak wyszedł mi pierwszy cover. Trochę niedopracowany ale jak to pierwszy raz, człowiek pali się żeby coś było.Oczywiście najlepiej słuchać na słuchawkach

 

troche za małe bardziej coś w 7 mic celowałem , i z ciekawości zapytam jakim programem nagrywałem i miksowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe  też bym chciał więcej, ale do domowego grania dla przyjemności wystarcza. Dźwięk nagrywany i miksowany w programie  Reaper

  (https://www.reaper.fm/ ) a obraz nagrany  telefonem i zsynchronizowany programem SonyVegas. Myślę że jak na te warunki efekt całkiem znośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gites tylko ni hu hu nie słychać pomieszczenia..... To troszkę może nie pasowałoby do tego kawałka ale jednak dodałoby życia. Tylko na końcu tam jak werbel i stopa kończą jest jakieś echo.jestem bardziej za próbami strikte domowymi a tu powiew profechą i robi się nudnawo. Tylko się nie obrażaj kajooo! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...