Skocz do zawartości
Romeo07

Trudny wybór perkusji, Basix, PDP, Pearl, Tama, Mapex? Pomóżcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę od tego, że budżet na zakup bębnów mam ograniczony, ale znalazłem kilka ofert w atrakcyjnych dla mnie cenach, celuje w brzozę i w klon, ale wiem, że ciężko znaleźć coś dobrego w niskiej cenie, wystarczyłby sam shell set, więc mam do wyboru Basix Neon Birch Fusion Fade z werbem, PDP Pacific z werblem, Pearl vision VB sam shell set, Tama Rockstar fusion, Mapex Voyager, Basix Xenon  to prawie to samo co Neon, ale znalazłem tanio i do tego ze statywami i werblem, podejrzane, co według Was wybrać z tych wymienionych? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Widzę, że nikt nie kwapi się do pomocy, wiadomo praca, koncerty, recitale...przejrzałem  wybrane przez Ciebie bębny i wydaje mi się że ten xenon byłby ok. masz na myśli tego na olx z talerzami pst5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pearl vb. basix to shit jakas tania chinszczyzna - mielona buda nie wiadomo czy nie z psem ;)

a powaznie, jesli nie moze byc nic innego niz neon, no coz, trudno sie mowi. bierz.

ale ja uwazam, ze zakupy robi sie z glowa by nie zalowac. wsrod wymienionych zestawow pearl vb bije inne na glowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obstawał bym za Pearlem VB ale wydaje mi się że ten konkretny sugerowany przez Romeo trochę sfatygowany jest i dlatego z wybranych przez Niego poleciłem xeona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...