Skocz do zawartości
mariusz22441

PST 5 vs PST 7 vs PST 8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Zamierzam w najbliższym czasie dokupić sobie Crasha 18''. Dotychczas moim jedynym Crashem jest Alpha 16'' Medium Crash. Mogę każdemu polecić tą serię. Świetnie się sprawdza w cięższych gatunkach muzycznych jak i w lżejszych klimatach. Prosiłbym Was jednak o opinię w sprawie blach 18'' PST 5 Rock Crash, 18'' PST 7 Heavy Crash, a 18" PST 8 Rock Crash. Gram hardrock, metal. Dotychczas miałem serię medium Alphy i dawała radę ale zastanawiam się nad czymś cięższym, głośniejszym. Czy jest duża różnica między tymi trzema blachami? Bardziej skłaniam się ku Crashu z serii PST 8 ale czy jest jakaś większa różnica w brzmieniu i czy warto dopłacić do tej serii ? Nowa Alpha trochę za droga dla mnie. Kto z was miał możliwość osłuchania lub grania na tych blachach? 

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, co ja Ci bede gadal, ktore moim zdaniem lepsze, skoro mozesz sam sobie tutaj posluchac i sam stwierdzic, ktora najbardziej Tobie sie podoba i wg Ciebie bedzie pasowala pod alphe.

profesjonalne studio, ten sam bebniarz, te same mikrofony itd. wiec bedzie wiarygodnie:

 

pst 5 / 7 / 8 (i inne):

 

 

pozdrawiam,

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...