Jump to content
Adamek

Programy, gry PC do perkusji elektronicznej

Recommended Posts

Witam, 

 

Jeżeli zły dział to przepraszam. Od niedawna zacząłem przygodę z perkusją. Za mną już kilka tygodni lekcji. Czuje radochę grając i dobrze się przy tym bawię. Postanowiłem kupić używana perkusje elektroniczną. Mam pytanie do Was bardziej doświadczonych. Czy istnieje coś takiego abym za pomocą jakiegoś programu czy gry PC wgrał ulubiony kawałek (przykładowo can’t stop-red hot) i miał nuty i uczył sie grać dokładnie wybranego utworu ? Bo zbytnio nie interesują mnie wgrane utwory na aplikacji. (Nie moj gust). 

 

Znalazlem coś takiego na necie -

1. https://mxmusic.pl/roland-dt-1-program-do-nauki-gry.html

2. https://youtu.be/G6wgxbS6GVk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

Jeśli mogę doradzić bez zbytniego kombinowania - ja wolałem podłączyć telefon przewodem jack do portu AUX in modułu i bezpośrednio słuchać kawałków z modułu dogrywając w tym samym czasie bębny.

Możesz sobie oczywiście gdzieś nuty postawić, grać z kawałkiem, ale dziś chyba lepiej popatrzeć na dokonania innych (dziś na youtube to chyba wszystko się znajdzie) i wtedy ćwiczyć, powtarzając jak ktoś inny grał :)

TD17 moduł ma bluetooth jak chcesz bezprzewodowo, ale kawałki żeby wgrywać do modułu... nigdy nie stosowałem i nigdy nie korzystałem z fabrycznych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×