Skocz do zawartości
Adamek

Programy, gry PC do perkusji elektronicznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Jeżeli zły dział to przepraszam. Od niedawna zacząłem przygodę z perkusją. Za mną już kilka tygodni lekcji. Czuje radochę grając i dobrze się przy tym bawię. Postanowiłem kupić używana perkusje elektroniczną. Mam pytanie do Was bardziej doświadczonych. Czy istnieje coś takiego abym za pomocą jakiegoś programu czy gry PC wgrał ulubiony kawałek (przykładowo can’t stop-red hot) i miał nuty i uczył sie grać dokładnie wybranego utworu ? Bo zbytnio nie interesują mnie wgrane utwory na aplikacji. (Nie moj gust). 

 

Znalazlem coś takiego na necie -

1. https://mxmusic.pl/roland-dt-1-program-do-nauki-gry.html

2. https://youtu.be/G6wgxbS6GVk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli mogę doradzić bez zbytniego kombinowania - ja wolałem podłączyć telefon przewodem jack do portu AUX in modułu i bezpośrednio słuchać kawałków z modułu dogrywając w tym samym czasie bębny.

Możesz sobie oczywiście gdzieś nuty postawić, grać z kawałkiem, ale dziś chyba lepiej popatrzeć na dokonania innych (dziś na youtube to chyba wszystko się znajdzie) i wtedy ćwiczyć, powtarzając jak ktoś inny grał :)

TD17 moduł ma bluetooth jak chcesz bezprzewodowo, ale kawałki żeby wgrywać do modułu... nigdy nie stosowałem i nigdy nie korzystałem z fabrycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...