Jump to content

Recommended Posts

Cześć! :) Niedługo mam zamiar zakupić mikrofony do 1000 zł no max 1200. Jestem w tym kompletnie z... (tak jak w moim nicku). Moje pytanka do Was = Co polecacie? Jakiej firmy mikrofony są jakościowo najlepsze waszym zdaniem w tej cenie. Interesują mnie mikro na talerze (dwa pojemniki), bas, tomy, werbel czyli standardowy zestaw ;) /dzięki Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki kajooo :) wezmę pod uwagę te Audixy, a zastanawiam się jeszcze nad tymi dwoma zestawami: AKG Drum set  session I ; T. Bone DC 4000 . Trochę więcej kosztują ale tak myślę czy nie dołożyć te 200 zł więcej i nie wybrać czegoś z tego..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej całkiem nieźle wyszło ;) (jakiś czas temu odtwarzałem Twój filmik, dzisiaj słucham go drugi raz) bardzo podoba mi się stopa na tym nagraniu :) Z kumplami też coś próbowaliśmy, różnymi mikrofonami które mięliśmy w pobliżu... wyszło jak wyszło ważne że zapamiętane ;) https://raisedonmustard.bandcamp.com/track/fartland-2

Apropo mikro, po głębszej analizie chyba jestem coraz bliższy tego setu AKG;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo miło się słucha tego kawałka. Fajny aranż i co ważne nie brakuje w nim wokalu co jest częstą bolączką instrumentalnych utworów.

Jak coś nagracie to wrzucaj, chętnie ucho zawieszę.Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×