Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :) Niedługo mam zamiar zakupić mikrofony do 1000 zł no max 1200. Jestem w tym kompletnie z... (tak jak w moim nicku). Moje pytanka do Was = Co polecacie? Jakiej firmy mikrofony są jakościowo najlepsze waszym zdaniem w tej cenie. Interesują mnie mikro na talerze (dwa pojemniki), bas, tomy, werbel czyli standardowy zestaw ;) /dzięki Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nagrywałem na Audixach Bardzo przyzwoite mikrofony w okolicach 1tyś za komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kajooo :) wezmę pod uwagę te Audixy, a zastanawiam się jeszcze nad tymi dwoma zestawami: AKG Drum set  session I ; T. Bone DC 4000 . Trochę więcej kosztują ale tak myślę czy nie dołożyć te 200 zł więcej i nie wybrać czegoś z tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej całkiem nieźle wyszło ;) (jakiś czas temu odtwarzałem Twój filmik, dzisiaj słucham go drugi raz) bardzo podoba mi się stopa na tym nagraniu :) Z kumplami też coś próbowaliśmy, różnymi mikrofonami które mięliśmy w pobliżu... wyszło jak wyszło ważne że zapamiętane ;) https://raisedonmustard.bandcamp.com/track/fartland-2

Apropo mikro, po głębszej analizie chyba jestem coraz bliższy tego setu AKG;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się słucha tego kawałka. Fajny aranż i co ważne nie brakuje w nim wokalu co jest częstą bolączką instrumentalnych utworów.

Jak coś nagracie to wrzucaj, chętnie ucho zawieszę.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...