Skocz do zawartości
nef03

Perkusja dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:-)

Szukam perkusji dla dziecka 4 letniego i kompletnie zgłupiałam już przeglądając różne fora i opinie w internecie.

moj młody od urodzenia zasypiał przy muzyce rockowej, jest wielkim fanem tego gatunku:-) nie dla niego piosenki o żabkach czy innych krasnoludkach, gdy ma wybór domaga się AC/DC czy Queen... i tak od jakiegoś roku wykazuje ogromne zainteresowanie perkusją. Godzinami wpatruje się w perkusistów na youtube i wali w kuchenne garnki, blaty i krzesła... postanowiłam więc sprawić mu prawdziwe bębny. I tu pojawia się problem. Budżet mam skromny: 1000 zl

jakby nie było to dalej 4 latek i wszystkie fascynacje mogą minąć. 

Ma nieco ponad metr wysokości i nie wiem czy kupować normalną perkusje czy taką typową dla dzieci.

Na internecie widzę duży wybór zestawów Millenium i Ever Play, opinie jak wszędzie mieszane- raz dobre, raz złe.

czy jesteście w stanie jakoś mi pomóc w podjęciu decyzji co wybrać?

Będę wdzięczna za odpowiedzi:-)

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj,

skoro nie jestes pewna czy "fascynacja" bebnami nie minie synkowi, a malec ma 4 lata, to...absolutnie nie kupowalbym ani normalnej perkusji ani perkusji dla dzieci.

szkoda kasy. poszukaj raczej zabawek do 300zl a nie wyrzucaj 1000zl w bloto. i mowie to jako czlowiek grajacy na bebnach ktory wydal na bebny naprawde sporo kasy, jak i jako rodzic.

kup zabawke. maly bedzie sobie tlukl i cieszyl sie, a jesli za rok czy dwa fascynacja sie utrzyma to kupisz mu bebny do nauki :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie że się podłącze

Syn ma 7 lat i już od jakiegoś czasu wspomina o perkusji, zabwaki zabawkami, mysle, ze to już jest czas żeby chociaż sprobował

Czy ktoś doradzi jakis zestaw na początek i ile takie coś może kosztować ?
Nie mamy pojęcia na razie czy zapał nie minie, ale jeżeli kupimy używany zestaw ze średniej lub w okolicach średniej półki to pewnie wiele przy odsprzedarzy nie stracimy, prawda ?
Zawsze to lepiej niż kupić chińczyki najtańsze i dziecko się zrazi, a nie wiadomo co z tego może być.

Kompletnie jestem nie w temacie, forum przeglądam, ale w większości widzę nazwy modeli, rozmiary, nic mi to niestety nie mówi.

Najchętniej okolice Warszawy, ale przy kwocie ponad 1kzł biorę pod uwagę możliwość dojazdu gdzieś dalej, może ktoś z forumowiczy ma jakis zestaw który byłby dobry ?

Czy w zestawach ma znaczenie rozmiar ? Chlopak ma 7 lat nie jest jakiś najwyższy, ma niecałe 130cm wzrostu, czy może grać na zestawie dla dorosłych ? Co byłoby w tym przypadku ważne ?

Nie spieszy nam się, na ten moment szukam głównie porad na ten temat.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...