Skocz do zawartości
benmummy12121

Laik - cheć do gry na perkusji bez ŻADNEJ wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak w temacie. Jestem sobie takim kompletnym lajkiem, jeśli chodzi o perkusję, a chciałbym na niej grać, gram od roku na elektryku i czasem u kolegi na basie, mam też u siebie pianino, na którym umiem grać dwa utwory. Jeśli chodzi o stopień zaawansowania na elektryku, to umiem tzw. sweep picking. Naprawdę umiem, nie, ze po prostu sobie kostką jeżdżę. Na Basie nic praktycznie niestety. Jeśli chodzi o moją wiedzę, a raczej jej brak na temat perkusji, to nie wiem, czym się różnią te wszystkie HiHaty, wiem tylko, co to werbel.

Sprzęt musi być:

- niedrogi,

- elektryczny, bo sąsiedzi,

- nierozwalający-się-po-kilku-dniach

- zachęcający do gry.

Nie wiem nawet, czy moje wymagania mają coś wspólnego z "perkusyjną logiką". Mam nadzieję, że mi pomożecie. Jeśli chodzi o muzykę, jakiej słucham, to szeroka jest skala, od jazzu i bluesa, po slamming brutal death metal. Głównie, chciałbym nauczyć się grać słynne blasty, a przede wszystkim gravity roll, ale wiem, że od tego się nie zaczyna.

 

PS. Miło by było usłyszeć coś jeszcze na temat nauki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...