Skocz do zawartości
Shanox92

Prośba o pomoc w wycenie sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kiedyś miałem mały epizod z perkusją i niestety coś poszło nie tak. A dzisiaj znalazłem jeszcze parę rzeczy, których już za bardzo nie widać na aukcjach, więc nie wiem za ile mógłbym je sprzedać. W skład tych akcesoriów wchodzą:

1. Podwójna stopa Gibraltar 6611DB - kupiłem nową i grałem na niej 6 miesięcy, dlatego jest w dobrym stanie. 

2. Zestaw talerzy Paiste bronze 502:

-hi hat 14" (stan dobry),

-ride 20" (stan dobry),

-crash 16" (jest wycięty, ogólnie potem grałem na nim jeszcze pół roku i nic się nie działo, nie mam pojęcia czy za grosze można sprzedać w takim stanie)

3. Sabian solar chinese 16" - to jak kojarzę to chyba jakieś totalne badziewie było, ale może ktoś by chciał :D

4. Pojedyncza stopka mapex (nawet nie wiem jaki model, ale to jakaś niska półka) 

 

Zakładam, że poza piękną historią przydałyby się jeszcze jakieś zdjęcia. 

 

 

 

IMG_20190806_150452.jpg

IMG_20190806_150501.jpg

IMG_20190806_150527.jpg

IMG_20190806_150532.jpg

IMG_20190806_183800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, za twina gibraltar mógł bym 300-350 dać. Jakby byl pan zainteresowany sprzedażą to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...