Skocz do zawartości
sąsiad

Sabaian czy Paiste a moze coś innego-hh??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam możliwość zakupu blach w usa-czyli taniej.I mam sobie zamiar kupić jakis pożadny hh.J.Tak jak w temacie interesują mnie te dwie blaszki.Gram muzyke pokroju RCHP,czasem metal.Ale generalnie to rock/metal.Myślałem nad Sabianem AA lub AAX 14 oraz nad Paiste Rude(bardzo fajny ma dźwiek z Soundroom'a z Paiste.com).Jednak z braku doświadczenia nie wiem co jest lepsze ,a moze coś innego?.Proszę o odpowiedz i dzięki z góry :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz zdecydować ale Paiste RUDE są bardzo głośne. Chad gra na AA Regular. Ja sam wybrałbym albo AA METAL X albo jakiegoś AAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad wysłałem ci wiadomość na GG, jakbyś mógł odpisać :)

 

Ja bym brał Sabian AAX, myślałeś o Zildjianach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zildjiany....jakoś tak szczególnie ,nie.Nie interesowałem się nimi zbytnio,ale jak masz jakąś blaszke do polecenia to zapodaj.Jakoś lubie Sabiany moze dlatego ze gra na nich Chad... :biggrin:

 

 

 

P.S Napisz co chcesz tak dokładniej-na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Sabianiach AAX 14" - i powiem tak bardzo fajny HH nie zawodzi jak inne blaszki. Ma świetny "syk" na pół zamkniętym i potrafi przebić się przez ścianę dźwięku. Grałem w stylach: death, black, rock, a obecnie core i w każdym sprawdza się w 100%.

 

Obecnie set powiększyłem o Zildjiana A custom 13" i tak jak koledzy na forum mi sugerowali - te dwa HH świetnie się uzupełniają.

 

Osobiście polecałbym ci na główny HH albo Sabiana AAX 14" (stage są cieplejsze i głośniejsze od studio - więc polecałbym model stage jeśli nastawiasz się bardziej na koncertowanie niż na granie w domowym zaciszu, dark jak dla mnie za "niskie", a metal zbyt surowe - ale to wszystko tylko moja opinia) albo Zildjiana A custom 14" lub 13".

 

Pozdrawiam

 

P.S. jeśli wybierasz jakieś crashe - to nie na 100% ale na 2x100% polecam te sygnowane przez Smitha (nie mam ich osobiście) naprawdę powalają dźwiękiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal X gdy się rozegrają są na prawde fajne i zaryzykuje stwierdzenie, że uniwersalne - Przynajmniej Ride i hi hat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze Paiste Sound Formula 14 Heavy? Widze, ze jestes z lbn wiec moglbys opukac osobiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki....mi się jednak cholernie podobają Sabianki i chyba przy nich zostane...jeszcze se werbel na Joey'a (może) wymiennie i będzie zawodowo.... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz sabiany, napewno się na nich nie zawiedziesz. Przy nagłosnieniu poprostu miażdżą, przebijaja sie przez wszystko ( mowa o wysokich formułach AAX, AA.

Jeśli chodzi o hh to bardzo ciekawy jest Sabian Paragon. Proponowałbym zwrocic na niego uwage, bardzo selektywne brzmienie, do cięższej muzy w 1000% sie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...