Skocz do zawartości
brzoza

Imperium Brzozy (video & foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i jest moja malutka, dluga droga za nia, ale w koncu dotarla :)

 

 

 

 

Pearl Masters Studio Birch w kolorze Sequoia Red.

 

Konfiguracja

 

TOMY:

 

10x10

12x10

14x12

 

STUDNIA:

16x16

 

CENTRALA

22x16

 

Webrel = Pearl MAsters Custom (Bubinga) - 13x7

 

Plus TOM - Yamaha Stage Custom Advanced Noveau - 8x8

 

HARDWARE

Pearl + Yamaha ; )

 

Twin - Eliminator.

 

 

Naciagi na tomach - poki Co - Remo Ambassador Wheater king na , ale beda Evans EC2. Na Stope Emad albo Powerstroke, a na werblu jest Evans Dry.

 

 

Blachy - Paiste lub Sabian - operacja w trakcie, poki co - Stagg DH china 14" :)

 

 

Palki - Vater (Josh Freese, Virgil Donati) i zildjian.

 

Ekstra staff - Yamaha DTXpress

 

 

 

 

Troche zdjec - jakos srednia, wkrotce postaram sie wrzucic lepsze.

 

51289559wx5.th.jpg

 

 

 

41312362om9.th.jpg

 

 

19719352xk4.th.jpg

 

 

d3op4.th.jpg

 

 

 

zmieniszwielkoscdo5sk7.th.jpg

 

 

lastyw6.th.jpg

 

 

 

 

 

Podoba Ci sie :oops: ?

 

 

P.s - z tego miejsca podziekowania dla Przemo za fachowa porade : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniusie, aczkolwiek mnie by ten odmienny tom irytował. Teraz tylko czekać na równie imponującą blacharkę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piękne, że Brzoza-elektronik poszedł w drewno. Pozostaje życzyć, żebyś mógł swobodnie na tym grać, nie martwiąc się o hałas, bo bez odpowiednich warunków do gry fortissimo taki sprzęt to tylko frustracja.

 

PS - Też będę miał ósemkę nie do pary, inne drewno i jeszcze inny kolor, nie przejmuj się, ważne, że jest w co grzmotnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym tomem, to jest tak ze nie bardzo moglem sciagnac 8x8 z tej samej serii wiec, dokupilem cos innego w podobnym kolorze : )Tak czy owak caloscio spaja sie znakomicie.

A co do blach, to pewnie troche potrwa zanim skompletuje cos co bym chcial, bede wypatrywal okazji ,a poki co pewnie sprawie sobie cos zeby grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rezonans na centrali to calkeim na flaka nastojony :biggrin: cyba, że po prostu jeszcze tych bębnów nie stroiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem z pudel i ustawilem. Wlasnie je nastroilem pierwszy raz i juz nie ma flaka :P

 

zmieniszwielkoscdodscf0ij5.th.jpg

 

 

Co do brzmienia, nie moge sie doczekac jak zabrzmi w bojowych warunkach , bo poki co gada wysmienicie, a jeszcze nie zmienilem naciagow :) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do brzmienia, nie moge sie doczekac jak zabrzmi w bojowych warunkach , bo poki co gada wysmienicie, a jeszcze nie zmienilem naciagow !!!
jak beda ec2, to juz w ogole, miod, cud i orzeszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie bębny żadnych EC i innych Emadów , nawet o tym nie myśl jak już to Remo Emperor/Ambasador , Evans G2/G1 , stopka Powerstroke 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne slowa... do takich bebnow naciagi dwuwarstwowe jak pinstripe, ec2, emad czy powersonic to samoboj. nie zdziw sie jak Twoj masters zabrzmi jak prom mapexa czy zwykla mka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki

 

Mam pytanko, czy nie wkurza cię werbel ??

 

wiesz chodzi mi o te 6 śrub .

 

Czy nie wnerwiają cię te alikwotki na wybrzmieniu ??

Jest to do zniesienia ,czy dodaje "smaczku" ??

Wiesz moje pytanko wzięło sie z tego ,że kiedyś próbowałem werbel Yamahy sygnowany przez Akire Jimbo i z tego co pamiętam to nawet drewniane obręcze nie były w stanie powstrzymać tego wybrzmienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na takie bębny żadnych EC i innych Emadów , nawet o tym nie myśl jak już to Remo Emperor/Ambasador , Evans G2/G1 , stopka Powerstroke 3

 

O powerstroke 3 mysle, chociaz poki co naciag nie gada zle. Co do tomow...ambasadory mam, maja troszke za dlugi sustain, ale jeszcze nad tym popracuje, zobaczymy jak sie sprawdza. Co do EC2 - to widzialem wiele takich DW z nimi np i gadaly swietnie. No a pinstripe'py ? ot Virgil Donati (Reference), czy bodajze nawet portnoy, Tim Alexander na nich graja ? Chcialbym sprobowac w bojowych warunkach, spr. ktore pokochaja mikrofony ; ), nie mniej jednak zastanawiam, bo troche duzo tych bebnow co by tak eksperymentowac caly czas : ) Inna rzecz ze to jest wszystko brzoza, i tez wydobywaja z siebie te beczki dzwieki o wyzszych czestotliwosciach.

Tak czy owak wszystkie przyklady i porady mile widziane !

 

 

 

 

Mam pytanko, czy nie wkurza cię werbel ??

 

wiesz chodzi mi o te 6 śrub .

 

Czy nie wnerwiają cię te alikwotki na wybrzmieniu ??

Jest to do zniesienia ,czy dodaje "smaczku" ??

Wiesz moje pytanko wzięło sie z tego ,że kiedyś próbowałem werbel Yamahy sygnowany przez Akire Jimbo i z tego co pamiętam to nawet drewniane obręcze nie były w stanie powstrzymać tego wybrzmienia .

 

Wiesz, wydaje mi sie ze to kwestia Stroju i naciagu. Np. Wczesniej miale ambassadora i ja Cie krece !!! Teraz mam na przemian Evans Dry lub powerstroke 3 i sprawdzja si eduzo lepiej. Bierzesz 2 klucze , ucho do naciagow i jedziesz : ) Przy tej klasie bebnow, mozna duzo zdzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoooojacie! ale super bęben. Brzoza wymiatasz!

 

 

Gratuluję!

 

ps. co tu duzo mówić.. piękne

 

mozna by założyc klan Mastersów

 

 

apropo:

"bez odpowiednich warunków do gry fortissimo taki sprzęt to tylko frustracja."

 

wrrrrrrrr... własnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zestaw brzmi rewelacyjnie..

 

tylko wywal tą yamahę ,bo pasuje jak świni siodło

 

btw

 

werbel nadal mi sie nie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ci brzmią. Ja jutro rano jade na poczte odebrac naciągi wiec tez moze cos nagram i porównamy brzmienia z klonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie werbel jakoś "niekompatybilnie" brzmi ale może to nie jego wina tylko kwestia stroju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do werbla - to ja jeszcze z nim nie skonczylem :cool: nie jest to jeszcze to czego oczekuje, chociaz i tak brzmi lepiej. Tak czy owak, bedzie cacy :smile:

 

[ Dodano: 31-05-2008, 01:29 ]

No ZOHA ,czekam z niecierpliwoscia : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny kolor.

 

 

EDIT:

Teraz zauważyłem filmik - pewnie kwestia kamery, ale brzmienie wydaje mi się jakieś takie twarde strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...