Skocz do zawartości
brzoza

Imperium Brzozy (video & foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Paskudny kolor.

 

 

EDIT:

Teraz zauważyłem filmik - pewnie kwestia kamery, ale brzmienie wydaje mi się jakieś takie twarde strasznie.

 

 

Coz - kolor jest dla mnie genialny. Wyraznie widac sloje czego nie widac na fotach - jeszcze : )

 

Co do brzmienia, coz nie wiem na czym tego sluchasz, u mnie na laptopie tez brzmi twardo ; )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym tomem, to jest tak ze nie bardzo moglem sciagnac 8x8 z tej samej serii wiec, dokupilem cos innego w podobnym kolorze : )

No będzie ciężko. Kolor, kształt nóg dużego bębna, obręcze stainless steel, ISS i kilka mniejszych detali jak haki obręczy duzego bębna wskazuja, że jest to model z początkow produkcji serii Masters czyli góra 1994 rocznik. Z tego co wiem można można zamówić tom w tym kolorze ale trzeba miec anielską cierpliwość.

 

[ Dodano: 02-06-2008, 21:01 ]

Kolor jest przepiękny i żadne zdjęcie tego nie odda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem można można zamówić tom w tym kolorze ale trzeba miec anielską cierpliwość.

 

A nie wiesz gdzie uderzyc w tej kwestii ? Od razu do Holandii ?

 

Mam namiary do jednej kobiety tam, ale nie wiem czy to aby najlepsza droga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oficjalna droga przez dystrybutora. Dla holenderskiej centrali Pearla będziesz raczej nikim i i tak cię odeśla do SMC. Po za tym w tym kolorze juz od dawna Pearl nie produkuje bębnów więc pozostaje ci zamówienie specjalne (special order). Żeby wszystko pasowało powinienes zamówic tom z obreczami Super Hoop II i zawieszeniem ISS. Obawiam się jednak, że zapłacisz jak za tom MAsterworks o ile w ogole sie nie okaże, ze takie zamówienie będziesz mogł załatwic tylko w opcji Masterworks, czyli zapłacisz jak za floor tom 18x16 co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do brzmienia, coz nie wiem na czym tego sluchasz, u mnie na laptopie tez brzmi twardo ; )))

W rzeczywistości mam nadzieję że tak nie jest? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż wszystko fajnie ale jakoś z tego filmiku to brzmienie wogóle mi się nie podoba;/ mapexa q mi przypomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu rozpisywanie sie nad tym, bo nagralem to aparatem, inna rzecz na czym tego sluchasz. Coz , 21 maja gram koncert w Katowicach jakbys mial ochote sie przekonac jak jest naprawde, to zapraszam : )

 

[ Dodano: 11-05-2009, 18:41 ]

BTW - w sklad imperium 2 Paisty kolejne - hat 14 i ride z serii 802 plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ec2 to specyficzny naciag. skraca wybrzmienie. raczej do slabych bebnow. do mastersa naprawde lepiej sprawdza sie g2 lub emperory (sam mam emperora moze nie na mastersie ale mam, i zakochalem sie w nim ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzoza, Musisz chyba troszke nad werblem popracować(chociaż zakładam że już pewnie to zrobiłeś :razz: ) bo nie brzmi fajnie. Jak dla mnie to ten tt8 Yamaszki zupełnie niepotrzebnie się tam znalazł(rzeczywiście niezbędny, czy lubisz mieć dużó bębnów dookoła? ;) ). Centrala wgniata w ziemie. Fajne bębny i polecam Emperory i Powerstroka 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tu masz mniej wiecej jak brzmi po kilku przerobkach ; )

 

Co do 8 - coz zalezalo mi na tym zeby miec w skladzie 8", niestety w tym secie bylo 5 bebnow, ale nie 8, wiec na szybko to co mi sie udalo wyhaczyc to ta Yamaszka. Jak pewnie widziales, rozmawialem z PRZEMO o opcji domowienia, ale raczej niewarta zachodu operacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde ladnie brzmi ten werbel. popieram bebniarka ze ec2 na takie bebny swietne to troche przegiecie. slychac wtedy bardziej naciag niz drewno. ja bym proponowal ambasador clear na dol i emperor clear/coated(wedle uznania) na gore.

a jakie blaszki masz prz zestawie? bo byla mowa tylko o ridzie 802 i jkims hacie(nawet chyba nie napisales jaki). pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym filmiku już znacznie fajniej brzmi werbelek. A tak w ogóle rozmiary werbla THE BEST :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naciagow, poki co caly czas zamiatam na ambasadorach gora/dol. Spradzawdzaja sie.

 

Tak czy owak sporo myslalem nad takimi Pinstripe - mowie sobie skoro tylu wymiataczy z takim Donatim na czele, uzywa tego bez triggerow na Referencach, to czemu ja mialbym nie sprobowac ? Nie mniej jednak z czasem coraz dalszy jestem od tlumienia dzwiekow za bardzo...

 

 

A co blacharki - no coz, poki co mam blachy zeby byly jako takie, na proby i koncerty, nie jest to jeszcze moj ideal, ale powoli zmierzam w tym kierunku.

 

Paiste 802 plus Hi HAT - 14 "

Paiste 802 plus RIDE - 20"

Stagg DH - 14 " China

 

 

 

Ogolem skromnie, ale radze sobie , czasem pozyczam. Pierwszym moim konkretnym zakupem bedzie Crash Paiste signature reflector 17" - choc jeszcze nie wiem kiedy to bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej urzekło brzmienie stopy i floor toma - mimo ograniczonego pasma aparatu słychać ten potężny dół powodujący wzmożoną perystaltykę jelit :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

jest doskonale, kolorek przecudny.

 

brzoza napisał/a:

Z tym tomem, to jest tak ze nie bardzo moglem sciagnac 8x8 z tej samej serii wiec, dokupilem cos innego w podobnym kolorze : )

 

No będzie ciężko. Kolor, kształt nóg dużego bębna, obręcze stainless steel, ISS i kilka mniejszych detali jak haki obręczy duzego bębna wskazuja, że jest to model z początkow produkcji serii Masters czyli góra 1994 rocznik. Z tego co wiem można można zamówić tom w tym kolorze ale trzeba miec anielską cierpliwość.

Ja bym się nie szczypał i dokupił toma 8" z serii Masters Premium (BMP lub BRP wedle uznania) w kolorze 332 (red pearl) i do wyboru - 7" lub 8" głębokości.

Pasowałby niemal idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Pearl z proby przed koncertem, 2 tygodnie temu. China i floor mi troche odjechaly,ale ogolem w takiej konfiguracji gram gdy nie uzywam ramy.

 

fotokxa.th.jpg

 

(foto robione telefonem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dzisiaj jakies święto Mastersa czy co? :lol:

Trzy tematy pod rząd w tym dziale i trzy Mastersy :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masters rządzi, Masters radzi, Masters nigdy Cię nie zdradzi....

Nie słyszałeś że czerwiec ma być miesiącem Mastersa? :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wogóle widzę wzmożoną aktywność w temacie Pearl generalnie.

Mnie to osobiście szczególnie nie martwi :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wogóle widzę wzmożoną aktywność w temacie Pearl generalnie.

Mnie to osobiście szczególnie nie martwi

choc swiadczy to o tym ze nie koniecznie wsyzscy pomysleli z zakupem... wg. mnie sonory np. 3007 to tez bajka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choc swiadczy to o tym ze nie koniecznie wsyzscy pomysleli z zakupem... wg. mnie sonory np. 3007 to tez bajka ;]

mam rozumieć, że kupowanie beczek marki Pearl to działanie nieprzemyślane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam rozumieć, że kupowanie beczek marki Pearl to działanie nieprzemyślane ?

nie po prostu warto popukac ;] niekoniecznie vision jest lepszy od 3007 ale jesli sie trafi dobrze zrobiony i zalozy sie na niego najlepsze jakie sie da naciagi to przebije ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi rozeznanie przed zakupem :D

I jakoś co chwila każdy dochodzi do innych wniosków. Kwestia gustu.

Jak już jest po zakupach to raczej staram się nie rozpatrywac ponownie dylematów przedzakupowych.... to psuje porzyjemnośc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi rozeznanie przed zakupem

znam takich co nie zrobili...

I jakoś co chwila każdy dochodzi do innych wniosków. Kwestia gustu.

swieta prawda ;]

Jak już jest po zakupach to raczej staram się nie rozpatrywac ponownie dylematów przedzakupowych.... to psuje porzyjemnośc,

tak ja tez ;] probuje wyciagnac same plusy ;] dobra eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...