Skocz do zawartości
Rzempek

SIŁA PŁOMIENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Kiedyś, lata świetlne temu tutaj trochę bywałem ale zapomniałem już i loginu i hasła więc zalogowałem się na nowo.

Tym razem jednak wracam w podłym nastroju. Tworzymy z kumplami już ponad 20 lat band. Nazywamy się ORANŻADA.

Wydaliśmy kilka płyt, w tym 3 winyle.

Płodziliśmy sobie tak tą naszą muzę, odskocznię od rzeczywistości do niedawna. I stało się.

Spłonął nam cały sprzęt. Same swoje graty obliczam na 24 tysiące zł. a jeszcze graty trzech chłopaków. Około 80 tysi poszło z dymem.
I tu nie tylko straty finansowe są bo nie wszystko da się odkupić. wyszukiwaliśmy latami dla siebie sprzętu o niebanalnym brzmieniu i jakości inajczęściej był to sprzęt z epoki, np. moje bębny Ludwiga z 63 roku.

Nie wiadomo czy to było podpalenie czy co? Policja bada sprawę. W każdym razie nie ostało się nic a nic.

Mam więc taką wielką prośbę o rozpowszechnianie i rozsyłanie tego linku pomocowego jaki zamieszczam poniżej:
zrzutka.pl/yrvwsz
Może dla kogoś nie będzie żadną stratą jakiś gest a nam to może pomóc w pozbieraniu się i zaczęciu wszystkiego od nowa.
Z góry dziękuję w imieniu swoim jak i reszty zespołu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...