Skocz do zawartości
gonzunio

Radek Owczarz

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim sądzicie? Wczoraj byłem na koncercie, miałem okazję go poznać. Bardzo sympatyczny gość i myślę, że gra naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też byłem na koncercie Radka Owczarza z Pilichowskim jak dla mnie to gra poprawnie, ale jak na taką muzę to za bardzo statycznie nic tam się nie dzieje, a to nie jest muzyczka dla wszystkich tylko instrumentalne granie gdzie się przychodzi posłuchać dobrych muzyków, ale koleś wie o co chodzi....... :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek to bardzo dobry bebniarz. nie znamy sie osssobiscie (kilka razy rozmawialismy gdzies na forum), ale pamietam go jeszcze z grania przed Kowalska, jeszcze zanim sie przeprowadzil z JL do Wawy.

radii.o gra rowno (w punkt), ma swobode i PRAWIDLOWO PELNI ROLE BEBNIARZA. NIE JEST NA PIERWSZYM planie- BO TO NIE "NASZA" (w sensie bebniarzy) ROLA.

trzyma puls, jest groove i o to chodzi (dla mnie to jeden z najwiekszych komplementow dla perkusisty).

 

rozwija sie i 3mam za niego kciuki!

 

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje brać udział w warsztatach z Radkiem w ostatni weekend:D Świetny gość, wyluzowany itp. ma porządny warsztat ale jak sam podkreśla "nigdy w życiu go w całości nie użyłem" - jest bębniarzem studyjnym więc gra to czego od niego wymagaja... niesamowity sound w groovach, wielogatunkowość i cierpliwość :D Naprawde świetny facet:)

 

[ Dodano: 18-10-2010, 08:30 ]

Miałem okazje brać udział w warsztatach z Radkiem w ostatni weekend:D Świetny gość, wyluzowany itp. ma porządny warsztat ale jak sam podkreśla "nigdy w życiu go w całości nie użyłem" - jest bębniarzem studyjnym więc gra to czego od niego wymagaja... niesamowity sound w groovach, wielogatunkowość i cierpliwość :D Naprawde świetny facet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co o grze mistrza Polskich "garów" sądzicie? Solo Radka od 5:45 do 6:30 chyba. 1 z najlepszych wykonów najlepszego "garowego" Polski. Syn Henryka Owczarza.

Edytowane przez thestasiex12
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...