Skocz do zawartości
Marck

Perkusista - nowy magazyn dla perkusistów

Rekomendowane odpowiedzi

a co z tą stroną w końcu??

Ludkowie pakują juz tam cały kontent, ale to trwa bo zajmują się stronami całego wydawnictwa a nie tylko Per. Na pewno damy znać kiedy, co i jak :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Na MySpace Perkusisty jest napisane Nowy numer-Maj 2009. Czy to oznacza że w czerwcu wyjdzie kolejny numer, a nie jak dotąd-jeden egzemplarz na dwa miesiące? Jeszcze nie miałem w swoich rękach nowego numeru i dlatego nie wiem :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy numer będzie w lipcu, na gazetce wyraźnie napisane maj/czerwiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę to napisać, bo właśnie trafiłem na nowy numer (majowy). dlaczego, drodzy pismacy, nie podajecie cen poszczególnych instrumentów (choćby orientacyjnych) w waszych testach sprzętu.

no i ta foto relacja z targów. no nie wiem, ale mnie to nie interesuje.

Wolałbym zdecydowanie więcej testów i to w przedziałach cenowych, coś co pomagałoby w wyborze sprzętu. to nie jest chyba takie trudne. na a przede wszystkim pismo powinno zachęcać dzieciaki do grze na tym instrumencie a wy mi tu o garkach za gruby szmalec, proszę was jeszcze raz, konkretne testy w przedziałach cenowych.

ja rozumiem, że sponsoruje was jakiś konkretny producent i że macie związane ręce, no ale cóż starać się bardziej możecie, nie?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pismo powinno zachęcać dzieciaki do grze na tym instrumencie a wy mi tu o garkach za gruby szmalec, proszę was jeszcze raz, konkretne testy w przedziałach cenowych.
spokojnie, przecież w drugim numerze był np ddrum d2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że relacje z targów,konkursy wywiady i różnego rodzaju urozmaicenia są niezbędne,bo przecież nie można zapełnić wszystkich stron testami!!Inaczej zrobił by się nam magazyn tylko i wyłącznie pod kątem co warto kupić gdzie i za ile.Zawiało by nudą.A tak to chłopaki poruszają różnego rodzaju tematy przez co pismo staje się ciekawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, spoko, ale jak widzę recenzję mikrofonów UKKO B-Band, to sobie myślę, fajne są i sobie kupię (bo właśnie szukam mikrofonów) a tu lipa. nie dość, że nie ma w Polsce dystrybutora tego produktu, to nie ma testów tego na dvd i muszę szukać po necie ile to to cacko kosztuje.

sorry za szczerość, ale pachnie mi to przedrukiem z innego pisma( ciekawe jakiego, pewnie jakiegoś ze stanów albo ddr) i pytanie, po co mi test sprzętu, którego nie kupię w polskim sklepie.

no po co?

a wyciąg z targów mógłby być właśnie przeglądem sprzętu pod kątem cenowym...tj. jaki prod. w jakim przedziale cenowym, co nowego pokazał. i może to być w częściach. nas w Polsce zainteresuje co najwyżej Frankfurt, bo ze stanów to ja sobie garków nie ściągnę.

ja nie narzekam, bo pisemko jest fajne, tylko mało osadzone w naszych realiach.

wracając do tych mikrofonów to może ktoś wie, czy jakieś sklep nie ma ich w ofercie i za ile? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak to chłopaki

... i dziewczyny ;) :biggrin:

 

buszwir polecam przede wszystkim dokładniejsze zapoznanie się z tematem. Informuję Cię więc po krótce (żebyś nie przerzucał stron ;) )Współpracujemy z magazynem Rhythm z Future. Test jest przedrukiem, ale jeżeli byś dobrze przeczytał to bys wywnioskował, że mielismy stycznośc ze sprzętem i ekspert potwierdził zawarte w oryginalnym teście tezy. Nie widzę sensu pisania nowego testu tylko dlatego żeby był od nas skoro oryginał wyczerpuje temat w zupełności. Żeby zaspokoić chorą ambicję? Czyją?

Brak dystrybutora? Ale nie raz już rozmawialiśmy tutaj na forum o zakupach ze sklepów zagranicznych sprzętu którego w Polsce nie ma.

Z drugiej strony wszystkim się nie dogodzi, tylko prośba zawsze pozostaje ta sama, by wskazywac problem po zapoznaniu się z tematem, a nie pobieżnym przekartkowaniu.

Tak czy inaczej w nowym numerze przedziały cenowe będą wskazywane (tam gdzie się da) Twoja uwaga będzie więc siła rzeczy uwzględniona. :biggrin:

A i jeszcze jedno, gdybyś czytał temat to zauważyłbyś, że nie ma czegoś takiego u nas jak sponsorowane testy! Nie ma. Testy RCI zrobł Łoś, który jest związany z DW. PDP już nie robił. Pniaq chciał zrobić Pearl, niestety, nie zrobi mimo, że znając go wyciągnąłby wszystko, ale nie każdy o tym wie (kojarzy mi się wypowiedź Lutka z 3-09 str. 44 środkowa kolumna ;) ). Rozkład firm też jest rózny w zależności od ich chęci. To są ich decyzje jaki sprzęt chcą nam (czytelnikom) zaoferować i na pewno nie mają wpływu na kształt testów. Żadna firma nie jest z magazynem związana w taki sposób by mieć wpływ na kształt magazynu. Wystarczy lekko się przyjrzeć ;) Ta niezależność uważam, że też jest siłą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wielką siłą jest to, że się tutaj odzywasz, odpowiadasz i przyjmujesz uwagi i życzenia.

 

Rozbudowane i pisane bez polotu relacje z targów to (obok nudnych i sztampowych wywiadów) było to, co mnie zraziło do topdrummera. W Perkusiście chyba jednak jest to utrzymane w ryzach, tzn. nie za dużo a w sam raz.

 

A ja miałbym jeszcze taki pomysł na ciekawą inicjatywę/konkurs: na płycie publikujecie od 1 do 3 podkładów (playalongs w różnej stylistyce) i czekacie na nagrania, na kolejnej płycie zamieszczacie nagrania najciekawiej zagrane przez czytelników. Myślę, że byłaby to cenna inicjatywa służąca promowaniu kultury gry na instrumencie, a nie tylko kultury kupowania jak najbardziej błyszczącego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja miałbym jeszcze taki pomysł na ciekawą inicjatywę/konkurs: na płycie publikujecie od 1 do 3 podkładów (playalongs w różnej stylistyce) i czekacie na nagrania, na kolejnej płycie zamieszczacie nagrania najciekawiej zagrane przez czytelników. Myślę, że byłaby to cenna inicjatywa służąca promowaniu kultury gry na instrumencie, a nie tylko kultury kupowania jak najbardziej błyszczącego sprzętu.

 

uaaaaaaa!!! :shock: :biggrin: Jasnowidz, kurka wodna, jasnowidz! ;)

Właśnie szykujemy może nie identyczną, a podobną akcję!

Być może od jesieni chcemy taki cykl podkładów wprowadzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W numerze maj/czerwiec wywiad z Jojo Mayerem. Artykuł o Langu, Copelandzie i Robercie Lutym . Relacja z targów, plakat po jednej stronie Jojo a po drugiej Steve Gadd. Na płycie relacja z targów, lekcja z paradidli i flamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięx Kajko za tak wyczerpującą odpowiedź.

jak pisałem powyżej nie narzekam wcale na jakość pisma, bo stoi na przyzwoitym poziomie, a testy są rzetelne i oprawione w nagrania, co bardzo fajne.

to na czym mi zależy to podanie orientacyjnych cen testowanego sprzętu (bo faktycznie podajecie dystrybutorów na Polskę).

w ostatnim numerze test bębnów rewelacyjny i aż chciało by się to to mieć.

mam tylko drobne pytanko, który sprzęt dostanie 6 na 6. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno krótkie pytanie - chcę zamówić prenumeratę na stronie avt.pl i dostać jeszcze 4 numer, nie ma w takim wypadku różnicy czy zaznaczę od maja, czerwca :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko drobne pytanko, który sprzęt dostanie 6 na 6. :)

Ha, dobre pytanie :biggrin: (moim zdaniem póki co bliskie były blaszki Soultone... Może nawet za niska nota ta 5)

Rzeczywiście ciężko powiedziec cóz to może być. A wracając do cen. Będziemy się starać przedstawiac co najmniej przedziały cenowe jezeli nie będzie się dało pokazać konkretnych cen (co może być spowodowane różnicami w sklepach, cenniki często się zmieniają).

Mam jedno krótkie pytanie - chcę zamówić prenumeratę na stronie avt.pl i dostać jeszcze 4 numer, nie ma w takim wypadku różnicy czy zaznaczę od maja, czerwca

Tu odsyłam do działu prenumeraty AVT. Oni powinni przedstawić konkretną odpowiedź. Ja osobiście nie mieszam się do kompetencji innych działów... w każdym bądx razie staram się nie mieszać ;) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie fanów J. Jordisona. W waszym magazynie jest pokazany jego sprzęt lecz zastanawia mnie jedna rzecz. Widziałem filmiki jak mial pojedyncze stopy i na nich grał, a w waszej gazecie jest jego sprzęt oraz Twin... po co mu :P??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie odnośnie fanów J. Jordisona. W waszym magazynie jest pokazany jego sprzęt lecz zastanawia mnie jedna rzecz. Widziałem filmiki jak mial pojedyncze stopy i na nich grał, a w waszej gazecie jest jego sprzęt oraz Twin... po co mu :P??

Ha, brawo za spostrzegawczość. U nas swego czasu tak grał ŚP. Docent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wybrałem się do Empiku w Katowicach i zupełnie przypadkiem znalazłem magazyn "Perkusista", był to numer w którym znajdował się wywiad z Infernem z Behemotha. Gazetka bardzo mnie zaciekawiła, praktycznie co stronę zachwycałem się treściami w niej zawartymi. Bez opamiętania zaczytałem się na bardzo długo, co nie zdarza mi się często. Nigdy wcześniej nie przeglądałem gazet tego typu, ale ta wydaje się znakomita. Można nacieszyć oko zdjęciami no i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Brawa dla ludzi, którzy tworzą coś takiego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajko ale po co tak "oszukują" ludzi ?? Przecież to nic im nie da :P Dźwięk będzie taki sam :P Może szkoda im dwóch naciągów i walą po jednym :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kajko ale po co tak "oszukują" ludzi ?? Przecież to nic im nie da :P Dźwięk będzie taki sam :P Może szkoda im dwóch naciągów i walą po jednym :)??

Wiesz, u nas to był zawsze jeden trigger mniej ;) :biggrin:

Zapytamy Stuarta czy poruszył z Solem ten temat.

Tymczasem przyglądajcie się jak będzie miał u nas :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... jednak na koncertach by mógł mieć pojedyncze :) A Kajko wiadomo coś o konkursach? Kiedy wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Perkusistę" kupuję od początku i przyznam że redakcja na serio sie stara. Nie wiem jak u innych ale u mnie w numerze maj/czerwiec chyba sie pomylili i dali 2 plakaty :biggrin: . No i teraz obydwa wiszą na ścianie i nie muszę zamieniać stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad jednym. Czy zamówić prenumeratę na 2 lata, czy kupić nową stopkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Perkusistę" kupuję od początku i przyznam że redakcja na serio sie stara. Nie wiem jak u innych ale u mnie w numerze maj/czerwiec chyba sie pomylili i dali 2 plakaty :biggrin: . No i teraz obydwa wiszą na ścianie i nie muszę zamieniać stron.

 

Ja się zastanawiam nad jednym. Czy zamówić prenumeratę na 2 lata, czy kupić nową stopkę.

 

Oboje jesteście prze giganty:) A nawiasem mówiąc ja też chce dwa plakaty!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...