Skocz do zawartości
Libero

Gdzie trzymasz swoją perkusję?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ślicznotka stoi w Budynku obok mojego domu który w środku jest wyciszony, innaczej mogę nazwać to Sala Prób ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie nie mam takich problemow jak Wy :p mieszkam na wsi i mam duzy budynek obok swojego domu i tam gram :) w takim mniejszym pomieszczeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie fajnie, też chciałbym na chacie mieć perke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja trzymam na górze w pokoiku, podłoga wyciszona, na ściany jeszcze wytłaczanki trzeba przykleić i juz elegancka hmm.. sala prób?? :) Ja jestem zadowolony ogólnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie fajnie, też chciałbym na chacie mieć perke.

 

to kup elektronika. ja tak zrobiłem właśnie ze względu na sąsiadów (taki dobry dla nich jestem ) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam część bębnów u siebie w pokoju ... pokój ma 9m2 :) , codziennie wychodząc z pokoju czuję się jak człowiek guma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej wyprosić próbownie w fabrykach/starych fabrykach? Do kogo najlepiej się udać, odrazu do dyrekcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją też w malutkim pokoiku, jakieś 7 m2 ; d Obrócić się ciężko, ale widok mojego pięknego Ludwisia o poranku rekompensuje mi ten brak miejsca : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na chacie bo mieszkam w domu jednorodzinnym. Skok do piwnicy i już jestem przy ukochanej ;)
To nie ściemniaj, że na chacie, skoro pod chatą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja póki nie znajdę lepszej miejscówki mam umowę z dyrektorkami i mojego LO i gimnazjum, że mogę u nich trzymać. W LO w gabinecie samej wicedyrektor!! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój senior robi za główny mebel w salonie :biggrin: w blokach. Tylko dzięki wyrozumiałości piękniejszej połówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa domy na jednej działce. Jeden stoi pusty, bo w nim mieszkałem z rodziną do ok 2003 roku a potem sobie wybudowaliśmy drugi, większy. No i w tym starym mam perkę, jest kibelek, ogrzewanie, kuchnia - więc do prób miejsce mamy wymarzone ;) Jednak szczytem marzeń jest perka u siebie w pokoju ;) Chociaż na to się nigdy nie zgodziłaby szanowna reszta rodziny :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bębny u siebie w pokoju. w tej chwili metr za plecami...

ale co z tego, jak:

1) grać nie da rady- rodzinka ci nie da

2) rodzinka ci nie da

3) rodzinka ci nie da)

4) grać nie da rady bo dla odmiany rodzinka ci nie da.

 

:) także jako mebel spisują się... extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam trzymam w pokoju, nic nie wyciszane. Moja rodzinka jest juz przyzwyczajona, a sąsiedzi się skarzą po 22 zebym nie grał :< btw. mieszkam w domku jednorodzinnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mojego Pearla rozkręciłem i złożyłem do sarkofagu na strychu... Czeka na dobre czasy kiedy to znajdzie się miejsce do grania... A teraz składam elektronika, który będzie stał w moim pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją też mam w pokoju ^^ Co ciekawe - właściwie gram kiedy chce :p. Domownikom nie przeszkadza, bo ja mam pokój na piętrze, a jak się drzwi zamknie to na dole może normalnie TV sobie oglądać :P. Więc mam spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...