Skocz do zawartości
Kiepski perkusista

Kupiłem meinl hcs i paiste 101 chociaż wszyscy odradzają

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kupiłem, crash ride 18 hcs, china 18 hcs(solidnie uszkodzony) hi hat 13 paiste 101, paiste crash 101 16 cali.na forum nikt tych blach łagodnie mówiąc nie chwali. Moja opinia:crash ride-cichy i trochę nijaki, trochę przypomina dźwięk dzwonu ze starego zegara.china:fajny. Moja pierwsza Chinka bo nie przepadam za efektowymi blachami, trochę krótko wybrzmiewa. Hi hat paiste :dobry, krótki, wysoki dźwięk.Cichy i bez rezonansu. Crash 16 paiste:uuuu... h..owy.lepiej brzmi kawałek blachy miedzianej. Poważnie.Nie spodziewałem się aż takiego?????trudno nazwać. Ok. Kupiłem. W sumie dałem za wszystkie 50 zł. Punkrokowiec pozbywał się sprzętu.W sumie faktycznie trudno być zadowolonym kiedy używa się lepszych blach... Ale te "lepsze" też pozostawiają wiele do życzenia. El sabor, xplosion crash aax, jakieś sabian pro, pro sonix. Eeee. Też nie są idealne. Moim zdaniem za bardzo "syczą",producenci powinni postawić na coś pomiędzy.Nie sam krystaliczny sssssyk i nie łopotanie kawałka blachy. Kiedyś słyszałem takie talerze:Istambul agop. Takie coś żeby to było.... I niech kosztują... A.. Sto zł za sztukę. Kupiłbym kilka. A tak to wykrzesać muszę coś ciekawego z nowego nabytku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, nie wiem co Ci się nie podoba w AAX Xplosion. to kawał porządnej i zawodowej blachy której używają perkusiści światowej sławy :D

amatorzy oczywiście też

jeśli masz problem z brzmieniem to posłuchaj próbek dźwiękowych - jeśli są "inne" niż te które Ty słyszysz, to prawdopodobnie masz złą technikę gry (polecałbym Ci obejrzenie filmów na YT lub pobranie kilku lekcji z nauczycielem).

jeśli uważasz, że Twoje brzmienie jest identyczne - to znaczy że szukasz innego brzmienia :D

PS. sabian AAX to seria profesjonalna. istanbul agop z reguły też :D a cena ich to jakieś TYSIĄC za sztukę.

PPS. chyba, że to prowokacja bo się nudziłeś w wakację (też to biorę pod uwagę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...